De huzaren van Castricum.
Albert Alberts
Hardcover met stofomslag. Omslag verkleurd langs de randen en de rug, met lichte slijtage langs de randen omslag. Snedes verkleurd en roestvlekken. Ex-libris reliëf stempeltje voorin, verder onbeschreven en netjes.
De heren van Kuyc 1096-1400
J.A. Coldeweij
Paperback met rechte rug en lichte leesvouw. Lichte verkleuring rug. Ex-libris reliëf stempel voorin en enkele pen correcties in de kantlijn.
Het verraad van het Noorderkwartier
Henk van Nierop
Paperback met flappen, rechte rug zonder leesvouwen. Minimale gebruikerssporen randen kaft. Binnenin ex-libris reliëf stempeltje, verder keurig netjes en onbeschreven.
"Kel, Kel waene tijd was te...."
Historische werkgroep Stichting de vier heerlijkheden
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd door ouderdom. Pagina's netjes en compleet. Lichte gebruikssporen passend bij leeftijd.Ex libris reliefstempel voorin
"Woest volk van poederetta"
Historische werkgroep Stichting de vier heerlijkheden
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's netjes, lichte gebruikssporen passend bij leeftijd. Vlekje achterkant kaft. Ex Libris relief stempel voorin
Adrianus & Naaldwijk
G.J.J. Bal en C.G.M. Veenman
Hardcover met lichte deuk in bovenste puntjes kaft. Witte bladzijdes licht verkleurd. Voorin gesigneerd door beide auteurs.
Ballonnen en brood
Jansen, G. H.
In goede staat. Nederlandstalige softcover. Kaft lichte gebruikssporen en lichte verkleuring aanwezig. Schutbladen hebben ouderdomsvklekjes. Ex Libris relief stempel voorin. Pagina's iets verkleurd, maar prima te lezen.
Het Gelderland Boek
Diverse auteurs
In zeer goede staat. Nederlandstalige hardcover. Ex Libris relief stempel voorin. Pagina's netjes en onbeschreven.
Bericht aan de Rattenkoning
Harry Mulisch
Kwadraatpocket 22, met rechte rug zonder leesvouwen. Kaft licht verkleurd. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
"Effe terp rond"
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina’s netjes en onbeschreven. Geïllustreerde uitgave met historische afbeeldingen.
Elburg in Beeld
Kuhne, Carla & Norel, Willem van
In goede staat. Nederlandstalige hardcover met leeslint. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina’s netjes en schoon. Rijk geïllustreerde uitgave over de geschiedenis en het stadsbeeld van Elburg. Datum op schutblad geschreven, Ex Libris relief stempel voorin.
Lopen met Van Lennep, de zomer van 1823
Geert Mak en Marita Mathijsen
Paperback met flappen, oogt als nieuw. Ex-libris stempel voorin, verder onbeschreven en keurig netjes.
Maurits van Nassau, de winnaar die faalde
A.Th. Van Deursen
Paperback met rechte rug en lichte leesvouw. Lichte gebruikerssporen puntjes kaft. Ex-libris reliëf stempel voorin, verder onbeschreven en netjes.
O, welk een ontzettende waterplas (vergeten epistels over de Waddenzee)
S.J. van der Molen
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft lichte gebruikssporen en licht verkleurd, pagina's netjes. kleine ouderdomsvlekjes
Laurens Janszoon Coster was zijn naam
Lotte Hellinga-Querido
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft lichte gebruikssporen en licht verkleurd, pagina's netjes.
Frieslands oudheid
Herrius Halbertsma
In goede staat. Nederlandstalige hardcover. Lichte gebruikssporen aan de kaft. Pagina’s netjes en schoon. Ex-Libris voorin, Rug licht schevig.
Op de vlucht voor het water
John van Oppen, Paul Baeten, Pieter de Leeuw
In goede staat. Nederlandstalige softcover. Kaft met lichte gebruikssporen. Binnenwerk netjes en stevig. Ex Libris relief stempel voorin
Going down, going down ...
Vincent Dekker
Paperback minimale gebruikerssporen randen kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Oorlog om Holland, 1000-1375
Ronald P. de Graaf
Paperback met ongelezen rug. Geen gebruikerssporen alleen mooie ex-libris stempel voorin.
1 februari 1953
Adriaan Teunis Zuiderent
Paperback met rechte, ongelezen rug. Lichte gebruikssporen aan de randen en een verkleurde achterkant. Eerste pagina's vertonen lichte ouderdomsvlekjes, bladsneden zijn licht vergeeld maar onbeschreven en schoon.
Een beladen vlucht
Parlementaire Enquêtecommissie Vliegramp Bijlmermeer
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikerssporen randen kaft. Bladzijdes licht verkleurd, verder onbeschreven en netjes.
Onbekende vaderlanders
Maarten 't Hart
Paperback met flappen, minimale verkleuring kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
De Nederlandse fiets | The Dutch Bike
Zahid Sardar
Tweetalige paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Lichte verkleuring witte bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.
Jimmy Walker
Toon Tellegen / Hiel Goslinga
Beschrijving: Nederlandstalige paperback, geen stofomslag. Kaft licht sleets maar netjes, pagina’s schoon en goed leesbaar. Lustrumuitgave Utrechts Studenten Corps 1966.
In Nacht verloren
Clara de Jong
Hardcover met stofomslag. Minimale gebruikerssporen randen omslag. Witte bladzijdes minimale verkleuring. Onbeschreven en netjes.
Rijmkroniek des Vaderlands
Jean Pierre Rawie, Driek van Wissen
Nederlandstalige hardcover; kaft lichte gebruikssporen, pagina’s schoon en netjes. In zeer goede staat.
Om nooit te vergeten: een terugblik op de watersnoodramp van 1953
redactie van Simon M. Brand
Paperback in zeer goede staat. Lichte verkleuring kaft en witte bladzijdes. Verder onbeschreven en keurig netjes!
Om nooit te vergeten: een terugblik op de watersnoodram
redactie van Simon M. Brand
Paperback, kaft lichte verkleuring evenals de witte bladzijdes, verder onbeschreven en keurig netjes!
Destijds in Nederland
Bernard F. Eilers, Wim Zaal
Hardcover met stofomslag, typex op schutblad, pagina's licht verkleurd, maar onbeschreven en netjes. In goede staat
De historie van de vesting Naarden
Dr. A.C.J. de Vrankrijker
Softcover, gelezen, gebruikerssporen aan de kaft, pagina's licht verkleurd. In redelijke tot goede staat
Smokkelen in Brabant
Paul Spapens
Hardcover, lichte gebruikerssporen aan de kaft. Pagina's licht verkleurd, maar netjes en onbeschreven. In goede staat
Kastelen langs de Wetering
Heimerick Tromp
Softcover met flappen. Netjes en onbeschreven. In goede staat
Amsterdamse markten
Paul Arnoldussen
Softcover met flappen. Rug verkleurd, pagina's netjes en onbeschreven. In goede staat
Ten tijde van de Tachtigers
Peter Winkels
Softcover met flappen, netjes en onbeschreven, in goede staat.
G. A. Brederoos Geestigh liedt-boecxken
Gerbrand Adriaenszoon Bredero, Garmt Stuiveling
Hardcover, netjes en onbeschreven, in goede staat
Monument van de maand Paesens-Moddergat
Kuipers, Maaike
Hardcover, netjes en onbeschreven. In zeer goede staat.
Kruis Raketten Ongewenst
Flip ten Cate
Paperback met lichte gebruikerssporen puntjes kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Een gat in mijn hart
Reinier Gadellaa
Hardcover, netjes en onbeschreven, , lichte verkleuring van de pagina's, maar in goede staat
Verhalen van Verzamelaars
Elisabeth Spits
Softcover, pagina's netjes en onbeschreven. In zeer goede staat
Is u Amsterdammer? Ja, Goddank
Maurits Verhoeff
Paperback met flappen, als nieuw! Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Van Heekpad
Ruud van Ommen
Ringband, gelezen, maar netjes en onbeschreven. In goede staat. gesigneerd door auteur gericht aan Karel N.L. Grazell
Zwartboek Maagdenhuis
Redactie: Raymond Hulkenberg, Johan Middendorp en andere
Softcover geniet, gebruikerssporen en verkleuring kaft. Op pagina 3 viltstift krassen. Pagina 6 en 7 klein vlekje
De koningin van Plan Zuid
Frank van Kolfschooten
Softcover, netjes en onbeschreven en zo goed als nieuw
Kaarten van Utrecht
Marijke Donkersloot-de Vrij
Hardcover met stofomslag. Gebruikerssporen aan de stofomslag. Pagina's verkleurd, maar netjes en onbeschreven. in goede staat
Met de wetenschap van nu
Willem van der Does
Hardcover, halflinnen. Vlekje op de rug. Netjes en onbeschreven. In zeer goede staat
Nederland 1857-1920, gezien door de stereoscoop
Leonard de Vries
Softcover, op het schutblad iets geschreven. Netjes en onbeschreven rest van het boek. In goede staat
Stille getuigen, foto's uit het archief van de Amsterdamse politie
Martin Harlaar
Hardcover. Lichte stootschade boven en onderkant rug. Lichte verkleuring van de witte bladzijdes aan de randen, verder onbeschreven en in zeer goede staat.
Nederland 1884
Evert Janssen
Hardcover met stofomslag. Op de snede zijn kleine roestvlekjes te zien. pagina's netjes en onbeschreven. In goede staat
Wat de Advocaat Betaamt
Pauline de Bok, e.a.
Hardcover met licht verkleurde rug. Naam voorin. Het wit van de witte bladzijdes aan de randen licht verkleurd.
Alkmaarse geschiedenissen
Hans Koolwijk
Hardcover oogt als nieuw! Het wit van de witte bladzijdes is licht verkleurd, verder onbeschreven en keurig netjes.
Het Jeruzalem van het Westen
Siegfried E. van Praag
Hardcover, zonder stofomslag. Naam voorin geschreven. Rug iets verkleurd. Pagina's netjes en onbeschreven. In goede staat
Schaep en Burgh
Drs. C.C. Wilmer
Softcover, met ex-Libris voorin. Netjes en onbeschreven. In goede tot zeer goede staat.
Amsterdam Diamond Exchange
Simone Lipschitz
Hardcover met stofomslag, oogt als nieuw. Lichte verkleuring van de witte bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.
Luilebol!
Hans Heestermans
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Hoeken kaft hebben een beschermplakbandje. Onbeschreven. In zeer goede staat.
Volksverhalen uit Noord-Brabant
samengesteld: Willem de Blécourt
Hardcover met stofomslag. Slijtage omslag, aan bovenzijde kleine inscheuring. Binnenin onbeschreven en netjes.
Mijn Nederland 1950-1959
Kin, Bart, laan
Cassette. met softcover boek erin + DVD's. In goede staat
The Holland Handbook
Stephanie Dijkstra
Softcover, met flappen. In zeer goede staat. Netjes en onbeschreven
Familienamen in Nederland van hier en elders
J. M. Spendel
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen, naam voorin, verder onbeschreven en netjes. In zeer goede staat.
Kinderarbeid in Nederland 1500 - 1874
J.C. Vleggeert
Hardcover met stofomslag. Slijtage omslag. Kaft goed, binnenwerk onbeschreven en netjes.
Vincent plast op de grond, nachtmerries in het Nederlands recht
Willem Albert Wagenaar
Paperback, oogt als nieuw!
Memoriale, een eeuw katholiek leven in Nederland
Herman Pijfers
Hardcover met stofomslag. Lichte verkleuring witte bladzijdes, verder onbeschreven. Oogt van buiten als nieuw!
Urk in de Zuiderzee
Jan ten Napel
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikerssporen puntjes kaft. Binnenin schoon en onbeschreven.
50 jaar H.B.S. in Woerden
C.J. van Doorn
Softcover met stofomslag. Het boek verkeert in een zeer nette staat
Nijmegen
Jan van Teeffelen
Softcover, naam voorin geschreven. Kaft is verkleurd, het boek verkeert in een goede staat
1648, vrede van Munster
Jacques Dane
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikerssporen puntjes kaft. De randen van de witte bladzijdes beginnen te verkleuren, verder onbeschreven en netjes. Prachtig geïllustreerd.
Thuis in de jaren '50, dagelijks leven in een gemoedelijke tijd
Peter Boer
Paperback in goede staat. Lichte verkleuring achterkant kaft en pagina's, verder onbeschreven en zeer netjes.
Het goud van de wandelaar
Richter Roegholt
Paperback met flappen in zeer goede staat. Lichte verkleuring rug, naam voorin, verder onbeschreven en netjes.
1787, de Nederlandse revolutie?
redactie: Van der Zee, Rosendaal en Thissen
Paperback met rechte rug en leesvouw. Duidelijke gebruikerssporen kaft en randen kaft. Vlekje binnenkant kaft en eerste blz. Lichte verkleuring bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.
Vrijgegeven door de Duitsche censuur
Erik Somers
Paperback met rechte rug met lichte leesvouw. Gebruikerssporen randen kaft. Binnenin onbeschreven en netjes.
Hij zet wat! Grepen uit de Amsterdamse Volkstaal
Joh. C. Daan
Paperback met flappen. De rug begint los te laten. Kleine inscheuring boven en onder voorkant kaft aan de rug zijde. Kaft verkleurd voornamelijk achter. Naam voorin.
Een slipje van de sluier
Liesbeth Gijsbers, Genootschap Onze Taal
Paperback met rechte rug, geen leesvouwen. Minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Bladzijdes lichte verkleuring, verder onbeschreven en netjes.
Op het Amstelveld, mémoires van Kokadorus
Professor Kokadorus
Paperback in zeer nette conditie. Achterkant kaft aan de rugzijde iets donkerder. Binnenzijde onbeschreven, netjes en schoon.
Nationale gids historische buitenplaatsen
René W. Chr Dessing, Jan Holwerda
Hardcover in zeer goede staat! Lichte verkleuring bladzijdes.
Beschouw ons maar als een uitzondering
Arjeh Kalmann
Hardcover, in zeer goede staat! 1ste bladzijde aantekening en lichte verkleuring bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.
Het boek van Artis
Leonard de Vries
Hardcover met lichte gebruikerssporen randen rug en puntjes kaft, ex-libris voorin. Lichte verkleuring bladzijdes, verder onbeschreven, netjes en met prachtige illustraties.
Praten als Brugman
Nico Lettinck
Paperback, bladzijdes licht verkleurd, verder schoon en onbeschreven.
Kenau, de heldhaftige zakenvrouw uit Haarlem
Els Kloek
Paperback, lichte gebruikerssporen onder en bovenkant rug. Bladzijdes licht verkleurd, verder schoon en onbeschreven.
Van poldergasten, waaiersluizen en vlotbruggen
Bruno Voskuil, Vincent Westzaan
Hardcover in uitstekende staat!
's-Graveland en zijn buitenplaatsen
Heimerick Marie Joseph Tromp, Ronald H.M. Immerseel, K.D. Aschman, Chris Schut
Hardcover in zeer goede staat. Ex-libris voorin, lichte verkleuring bladzijdes, verder schoon en netjes.
Beverwijk, de jaren zestig
Herman van Amsterdam
Hardcover, lichte verkleuring kaft, rug. Bladzijdes lichte verkleuring, verder onbeschreven, schoon en netjes.
Wijk aan Zee 125 jaar badplaats
Willem Alexander Spruit, Jan Linden
Hardcover in zeer nette staat. 3e en 4e blz klein vlekje onderin, verder onbeschreven, schoon en netjes.
Dood van een gezonde roker
Ian Buruma
pocketboek licht scheef gelezen ruggetje met lees vouwen. binnen in onbeschreven en netjes
Ware verhalen, een persoonlijke geschiedenis van Nederland in verhalen
sanmengesteld door Ton Rozeman
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikerssporen puntjes kaft, binnenin onbeschreven en netjes
Joden van Amsterdam
M.L. Snijders
Hardcover lichte beschadiging onder en bovenkant rug. Binnenin roestvlekjes, verder onbeschreven en netjes.
De dijk, zuiderzeewerken van
Johan Hendrik van Mastenbroek
Paperback met flappen, oogt als nieuw. Onbeschreven, schoon en netjes.
Reizen op papier, journalen en reisverslagen
V. D. Roeper, G. J. D. Wildeman
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Enkele lichte gebruikerssporen aan de randen kaft. Binnenin onbeschreven en netjes.
Willem Witsen en Amsterdam Twee wandelingen door de stad rond 1900
Jan Frederik Heijbroek, Willem Witsen
Paperback met flappen. Lichte verkleuring baldzijdes. Verder onbeschreven, schoon en netjes. In zeer goede staat.
Geschiedenis van de Nederlandse bibliofilie Boek en Prenteverzamelaars 1750 2010
Piet J. Buijnsters
Hardcover met stofomslag, oogt als nieuw!
Aalst-Waalre in oorlogstijd
Raimondo Bogaars, Jacob Walinga
Softcover met rechte rug zonder vouwen. In zeer goede staat!
Dat wintertje '45
Ribbentel-Magerbuick
Alleraardigst boekje, ingebonden, blz iets vergeeld, naam voorin geschreven
Philips woningbouw 1900-1990
Ad Otten
Hardcover gebonden met stofomslag. De stofomslag is aan de boven en onderzijde duidelijk beschadigd. Binnenkant is onbeschreven en netjes.
Het zoeken van een passende woning
Hans Kok
Pocket met rechte rug zonder leesvouwen. Uiteinde kaft gebruikerssporen. Naam voorin.
Van Allerheiligen tot Sint Juttemis
Inez H.M. Eijk
Pocket met rechte rug zonder leesvouwen. Mooi exemplaar
Het Witte Huis 1898-1998
Joris Boddaert
Hardcover. Kleine deuk onderaan de voorkant van de kaft. Deze uitgave bestaat uit 2000 genummerde exemplaren en dit is nummer 0927. Gesigneerd door Joris Boddaert op 22-11-1998.
Romeinen, Friezen en Franken in het hart van Nederland
W. A. van Es; W. A. M. Hessing
Linnen band met stofomslag. Zeer nette conditie.
Nederlanders van het eerste uur. Het ontstaan van het moderne Nederland 1780 - 1830
H. M. Belien; D. van der Horst ;Gert Jan van Setten
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Zeer nette conditie.
Het Gooi in tekst en beeld 1
samengesteld; Jan J. van Herpen
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Ex Libris voorin. Uiteinden bladzijdes lichte verkleuring. Verder in goede staat
Hun laatste rustplaats
Annet van den Broek; Koos Groen
Paperback met flappen en rechte rug met lichte leesvouwen. Geen naam voorin geen ezelsoren. In keurige staat
Het Polderwonder. Een eeuw vooruitgang in honderd grafieken
Flip de Kam; Robbert A. ter Hart
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Oogt als nieuw!
Kent u ze nog... de Snekers
Thomas W. Zandstra
Hardcover, oblong 15 x 21 cm,. in goede staat.
Noordhollandsche ARKADIA verrykt met aantekeningen van den Heere Gerrit Schoemaker
Bruins, Cl
Fotomechanische herdruk in beperkte oplage. Genummerd 367. Kunstleer, in goede staat, geillustreerd.
Journalen van de admiralen van Wassenaer-Obdam
Wassenaer-Obdam, van ; G.L.Grove
Softcover, In oorspronkelijke staat. Met uitvouwkaart van Denemarken tussen Noord- en Oostzee.
25 jaar Radioverkeersdienst 1923-1948
Paperback, iets scheefgelezen, rugtitel er met viltstift opgeschreven. In goede staat.
De Leidse paardetram
Jac. de Graaf
Paperback, met uitklapkaart (plattegrond Leiden), in goede staat
Het leven gaat er een lichten gang.
Doorn, Maarten van
Linnengebonden, met omslag, vrijwel als nieuw.
Rotterdam, stad van mijn vader
Mekes, Joop
Hardcover met iets beschadigde stofomslag, in goede staat.
Den Helder in oude ansichten
Wolff, K. de en L. Th. Berg
Hardcover. Naam voorin, en enige vlekjes op schutblad en pag 3.
Ons voorgeslacht.
Hofdijk, W.J.
Complete set, chromolitho's iin de tekst. Gebonden, in goede staat. Nette en complete set.
Vrijheidszin en dwingelandij. De strijd der vaderen tegen Spanje, het nageslacht verteld. 1. Deel (tot en met 1573)
Foore, Annie (Francoise Junius) ; Dr. J.B. Kan
Eerste deel. Zeer gaaf exemplaar met 5 gave kleurenlitho's. De foto is wat flets, in werkelijkheid is het boek aan de voorkant voller van kleur (paars). Voorin zit een exlibris en een naamstempeltje.
Langs Amsterdamse grachten.
Paperback, in goede staat, maar met exlibris, enige tekst daarbij en toegangsbewijs tentoonstelling aan binnenzijde geplakt (netjes).
Hoge dijken, diepe gronden.
Ham, Willem van der
Gebonden met stofomslag, als nieuw. 29 x 23 cm.
100 jaar elektrische tram in Rotterdam 1905-2005 deel 2
Voet, H.A. en C.J. van der Werf
oblong hardcover met linnen rug. Als nieuw.
's Gravenhage gephotographeerd tusschen de jaren 1860-1870
Haer, mej. L.J. van der
Hardcover, Aaan de randjes van de rug en de onderkant (idem) licht beschadigd. Enkele kleine vlekjes achterkant.
DAGBOEK 1929
Peter-Jan van der Heijden
Mooi exemplaar, paperback, vierkant formaat, als nieuw, op basis van originele dagboeken vervaardigd tijdens het beleg van 's-Hertogenbosch. Geillustreerd met zw/w afbeeldingen en foto's.
40 Monumenten Gemeente Alphen aan den Rijn
Wilde, F. de; Zwieten, J.W. van; Habermehl, H. (teksten); Amerongen, L. van (foto's)
Mooi exemplaar, paperback, vierkant formaat, oplage 2000 exemplaren, Als nieuw. Veel foto's en afbeelingen.
HILVERSUM zo was het
Amerongen, Th. v.
Oblong, softcover, voorin exlibris en exlibrisstempel met potloodaantekening over datum van aanschaf. Netjes en goed.
De Lage Landen.
Kossmann, E.H.
Paperback, in goede staat. LET OP! In het boek zijn met enige regelmaat blauwe arceringen aangebracht.
Het Wilhelmus in artikelen.
Gier, J. de
Nette paperback, verkleurd aan de randen, handgeschteven viercijferige code op schutblad.
De kronieken van S. Montag. Nederland, 1975-2010
Montag, S. oftewel H. J. A. Hofland
Zeer nette paperback, schutblad bevat geschreven tekst (signatuur?)
Topografische Limburg Atlas
Groot formaat hardcover. Met 83 pag. plattegrond op schaal 1: 25.000.
Stemmen uit een Stille Stad.
Bert Koene
Dikke hardcover, mooi exemplaar, nagenoeg als nieuw. Prijsje voorin op het schutblad met potlood. Trefwoord. Haarlem.
Schokland, vroeger en nu
Heide, G.D. van der
Paperback in redelijke goede staat. Cover deels verkleurd. Vouwtjes aan bovenhoek. Geillustreerd.
Toen ik zo oud was ...
Poort-van Eeden, Janne
Paperback in goede staat. Ex libris en restant potloodaantekening op schutblad. Geillustreerd.
Grepen uit Hilversums historie van 900-1800
Lange, P.W. de
Paperback in goede staat. Cover deels verkleurd. Ex libris voorin. Ills. Prima ex.
Ulftingenwest
Rob Koops en Luc de Graaf
Paperback met flappen, aantekening op titelblad, in goede staat.
De Nederlandse Opstand, 1555-1588
C.V. Lafeber
Paperback, met leesvouwen, in redelijk goede staat.
The Netherlands and Australia
Hans van den Broek (inleiding)
Paperback met flappen, licht verkleurde rug, in goede staat.
Promenade in de Pruikentijd
Jan van den Broeck
Paperback, licht verkleurde rug, in goede staat.
Vorst Willem, het is alles uw schuld
H.A. van Wijnen
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Het verleden, nu
Arnold de Haan en Jan Dubbeldam (samenstelling)
Gebonden, oblong, in goede staat.
Deurne in oude ansichten
Frans Martens Thzn.
Gebonden, verkleurd, gebruikssporen, in oblongformaat, in goede staat. Geillustreerd.
Vrouwenbesnijdenis en Somalische vrouwen in Nederland
Koos Bartels en Ineke Haaijer
Paperback met flappen, in goede staat.
Vrijdenken en humanisme in Nederland
Bert Gasenbeek (redactie)
Paperback met flappen, als nieuw. Mooi ex.
Was het anders gelopen...
Menno Steketee (samenstelling)
Paperback in oblongformaat, als nieuw. Mooi ex.
Een land om bij te huilen
Rene van Stipriaan (samenstelling)
Paperback, met leesvouwen, in goede staat.
Met de rug naar de zee
Lo van Driel
Paperback met flappen, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
De dubbelbegaafdheid van Jacobus van Looy
Chris Will; Peter J. A. Winkels
Paperback met flappen, in goede staat. Geillustreerd.
Kleur voor kinderen
Hannah Leuvelink, Joke Linders, Johan de Zoete
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Vijftig jaar zeebaby's in Harlingen 1958-2008
R. Jongert
Gebonden, aantekeningen op titelblad, in goede staat. Geillustreerd.
Sociale symboliek op Nederlandse exlibris
Ph. van Praag
Gebonden met stofomslag, in goede staat. Geillustreerd.
De Anna Paulownapolder 1846-1946
C. Keijzer en mr. H. Jonker hzn
Gebonden, vlekjes op bladsnede, in goede staat. Geillustreerd.
Onvoltooid verleden
Henk Roovers en Piet Hein Zijl
Paperback, verkleuring, in goede staat. Geillustreerd.
Wij zullen dan maar hopen dat we er met een kleiner bedrag afkomen
Jan Blokker
Paperback met flappen, naam op titelblad, in goede staat. Geillustreerd.
De held sterft niet...
Herman Lambooij en Diederik Aten
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Literair landschap
Peter van Zonneveld (samenstelling)
Gebonden met stofomslag, in goede staat. Geillustreerd.
Oud Delft
Mr. L.J.F. Wijsenbeek en A.M. Louise E. Erkelens
Softcover, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Hoe hoort het eigenlijk, in Nederland?
Kelly Snel; Janke van der Zaag
Paperback, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Voorloopige lijst der Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst
Rijkscommissie voor de monumentenzorg
Paperback, met leesvouwen, gevlekte cover, gebruikssporen, in matige staat.
Allochtonie
Toine Heijmans (samenstelling)
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Een nieuwe kijk op het oude Eelde
drs. C. Schaafsma en M. Arends-Luinge
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
Drenthe: Gids voor cultuur en landschap
W.R. Foorthuis en P. Brood (red.)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Noar 't Adrillenmaart in Winschoot
Derk Sibolt Hovinga
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
Kent u ze nog...de Winschoters
T. Potjewijd
Gebonden, slijtage aan de randen, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Logeren bij Nederlanders
Peter Jacobs en Erwin de Decker
Paperback, naam op titelblad, in goede staat. Geillustreerd.
Dialect op Noord-Beveland
E.J. van den Broecke-de Man en L. Eikenhout (samenstelling)
Gebonden met stofomslag, scheurtje in stofomslag, gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Dialect op Schouwen-Duiveland.
dr. A. de Vin, drs. A.F. van de Zande-Vleugels Schutter en B. Oele
Gebonden met stofomslag, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Ons eigen land
G. A. Pos (samenstelling)
Gebonden, vlekjes op bladsnede, in goede staat. Geillustreerd.
Voor vaderland en vryheid
Frans Grijzenhout; W. W. Mijnhardt; N. C. F. van Sas
Gebonden met stofomslag, naam op titelblad, in goede staat. Geillustreerd.
Paviljoen Welgelegen 1789-1989
F.W.A. Beelaerts van Blokland
Paperback met flappen, naam op titelblad, in goede staat. Geillustreerd.
Kennemerland in tekst en beeld
Sjoerd Kuyper (samenstelling)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Mozart en Oranje
Drs. L.J. van der Klooster, drs. M.E. Tiethoff-Spliethoff, dr. C.A. Tamse, drs. E. Elzenga
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Republikeins citatenboek
Pierre Vinken (samenstellingen), Joep Bertrams (tekeningen)
Paperback, met leesvouwen, in goede staat. Geillustreerd.
Outreachende hulpverlening
Cornelia Doorn; Evelyn Jongman
Paperback met flappen, licht verkleurde rug, in goede staat. Geillustreerd.
Beneden de zeespiegel
Steven Stupp
Paperback, iets scheefgelezen, met leesvouwen, gebruikssporen, in redelijk goede staat.
De groenste wandelingen in de Randstad
Loek Heskes
Paperback met flappen, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Ede, Een beeld van een streek
Rien Snijders
Gebonden met stofomslag, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Kijken naar monumenten in Nederland
A.P. Smaal (samenstelling en eindredactie)
Paperback met flappen, met leesvouwen, in goede staat. Geillustreerd.
Kijk op het groene Noord-Brabant
Sietzo Dijkhuizen en Kees Scherer
Gebonden met stofomslag, verkleurde rug, in goede staat. Geillustreerd.
Leeuwarden 1435-1935
J.M. van Beijma (inleiding)
Gebonden, verkleurde rug en voorplat, in goede staat. Geillustreerd.
Monumenten in kruissteek
R. Buningh-Groot
Softcover, vlekjes op bladsnede, in goede staat. Geillustreerd.
Perspectivistische evaluatie in het Nederlands
Willy Vandeweghe
Paperback met omslag, naam op titelblad, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Taalboek Nederlands
Willy Smedts en William van Belle
Vijfde, bijgewekte uitgave. Gebonden, wat scheefgelezen, in goede staat.
De zeventiende eeuw. Cultuur in de Nederlanden in interdisciplinair perspectief
prof. M. de Baar e.a. (red.)
Paperback, in zeer goede staat.
De zeventiende eeuw. Cultuur in de Nederlanden in interdisciplinair perspectief
mw.dr. M.B. Smits-Veldt e.a. (red.)
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Nieuwnederlands uit de zestiende en zeventiende eeuw
Dr. L. Koelmans
Paperback, met leesvouw, in goede staat.
Delft in pictures
Jan H. Oosterloo
Paperback, aantekening op schutblad, in goede staat. Geillustreerd.
Foto-atlas Gelderland
Redactie
Grote paperback, met leesvouwen, gebruikssporen, in redelijk goede staat. Geillustreerd.
Een eeuw Nederlandsche caricatuur
Cornelis Veth
Gebonden met stofomslag, scheurtjes uit omslag, gebruikssporen, vlekjes op bladsnede, in redelijke staat.
Den Uitgelezen Hoorn
Rien Bonte (samenstelling)
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Geen revolutie in Nederland
J. G. Kikkert
Paperback, met leesvouwen, scheefgelezen, in goede staat.
Het snelweghuis
Iris Casteren van Cattenburch (eindredactie)
Gebonden met stofomslag, in goede staat. Geillustreerd.
Van Benedicta tot Cunegonda
Peter Bokken en Jan Corstjens (samenstelling)
Gebonden met stofomslag, lichte gebruikssporen, in goede staat.
't Gooi
Herman H. van Doorn, Piet 't Hart en Stijn Verbeeck
Gebonden, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Het Gooi in tekst en beeld 1
Jan J. van Herpen (samenstelling)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Wandel weg in Nederland
Haro Hielkema
Paperback, verkleurde rug, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Van Goor's woordenboek der vaderlandsche geschiedenis
Dr. R. Reinsma
Softcover, vlekjes op bladsnede, met ex-librissticker, in goede staat.
Monumentenreisboek van Nederland
Noortje de Roy van Zuydewijn
Paperback met flappen, enkele vlekjes op bladsnede, in goede staat. Geillustreerd.
Monumentenreisboek van Nederland
Noortje de Roy van Zuydewijn
Paperback met flappen, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Beknopte Nederlandse encyclopedie
K. ter Laan
Gebonden, lichte gebruikssporen, namen op titelblad, in goede staat.
Jaarboek van Die Haghe 1931
Dr. W. Moll
Gebonden, vlekjes op bladsnede, in redelijk goede staat. Geillustreerd.
First we take The Hague, then we take Berlin
Elien Haentjens (red.)
Hardcover, in goede staat. Geillustreerd.
Bericht over de toestand in de Nederlanden en de godsdienst bij de Spanjaarden
Francisco de Enzinas
Paperback, in zeer goede staat.
Geschiedenis van Nederland
Gerben Graddesz Hellinga
Gebonden met stofomslag, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Contrast '45 '70. Een kwart eeuw Nederland in beeld
Redactie
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
En nu... Nederland in!
Ton Koot
Gebonden, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Geillustreerde geschiedenis van Nederland
Prof.dr. W. Jappe Alberts, dr. C.N. Fehrmann en dr. A.A. de Jonge
Gebonden met stofomslag, licht verkleurde rug, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld, 1. bruggen
Louis de Bie (tekst)
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld, 3. 600 jaar
Rik Tazelaar (samenstelling)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld, 4. stegen en steigers
Rik Tazelaar (samenstelling)
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld, 5. museum 'dit is Betlehem'
A.J. Busch (tekst)
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld 7. horeca
Studio ID (samenstelling)
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Gorkum in beeld, 11. kunst
Han Muilwijk
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Klederdrachten
Constance Nieuwhoff, Willem Diepraam en Cas Oorthuys
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
De socialen zijn in aantogt
Martin Schouten
Paperback, met leesvouwen, naam op titelblad, in redelijk goede staat. Geillustreerd.
Haags leven bij de inzet van de Gouden Eeuw
Dr. D. Hoek
Gebonden met stofomslag, scheurtjes in stofomslag, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Molens van Nederland
Herman Besselaar
Gebonden met stofomslag, scheurtjes in stofomslag, verder in goede staat. Geillustreerd.
Uitwaaien in Zuid-Holland
Gerard van den Berg (inleiding)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Bruggen oud en nieuw in Nederland
Jan de Meijer
Gebonden, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Vetus havengids Nederland
Jaap Kramer en Wim de Bruijn (samenstelling)
Softcover met flappen, in goede staat. Geillustreerd.
Het gooi--toen en nu
J. Loeber
Gebonden met stofomslag, scheurtjes in stofomslag, verkleurde rug, in redelijk goede staat. Geillustreerd.
Hofjes in Nederland
Robert Lopes Cardozo, Ruud Spruit en Frank Suyderhond (teksten)
Gebonden met stofomslag, scheur in stofomslag, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Die goede oude tyd
Anton Pieck en Leonhard Huizinga
Gebonden met stofomslag, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Met het oog op onderweg
Noortje de Roy van Zuydewijn
Gebonden, lichte gebruikssporen, scheurtje in rug, in goede staat. Geillustreerd.
Het Valkhof te Nijmegen
Nijmeegs Museum 'Commanderie van Sint-Jan'
Softcover, in goede staat. Geillustreerd.
Honderd jaar schutten
T. de Nijs
Paperback, licht verkleurde rug, in goede staat. Geillustreerd.
De spraakmakers van Calve
Jan van Bilsen, Dolf van Daalen en Aad Verhoeff
Paperback, in zeer goede staat. Geillustreerd.
Geboortenregeling en Turkse, Marokkaanse en Surinaamse vrouwen in Nederland
Lucy Schmitz (red.)
Paperback, met leesvouw, lichte gebruikssporen, in goede staat.
De Zaanstreek archeologisch bekeken
Drs. R.W. Brandt, drs. G.J. van der Horst en J.J. Stolp
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Urk
Okke Haverkamp
Klein boekje, met leesvouwen, verkleurde pagina's, in redelijke staat. Geillustreerd.
Zwierig binnen de perken
L.E. Groen en J.C. Bierens de Haan
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
Peter de Grote en Holland
Renee Kistemaker, Natalja Kopaneva en Annemiek Overbeek
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Eemland
Sybren de Hoog
Paperback, met leesvouw, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.