History Politics

Aantal items: 119

Begrijp de wereld van gisteren en vandaag met onze English history & politics boeken. Van biografieën van wereldleiders tot analyses van historische gebeurtenissen en politieke stromingen.

Boek met de titel: Arthur's Britain

Arthur's Britain

Leslie Alcock

In goede staat. ENG-talige pocketboek. Zowel kaft als pagina's verkleurd. Ex Libris relief stempel voorin. Pagina's netjes, onbeschreven in een stevig boekblok

€5,95
Wenslijst
Boek met de titel: The Quest for Arthur's Britain

The Quest for Arthur's Britain

Geoffrey Ashe

In goede staat. ENG-talige softcover/pocket. Zowel kaft als pagina's verkleurd. Pagina's netjes en onbeschreven.

€3,95
Wenslijst
Boek met de titel: The Medieval Spains

The Medieval Spains

Bernard F. Reilly

In zeer goede staat. Engelstalige paperback. Ex Libris reliefstempel voorin. Pagina's netjes en onbeshreven.

€11,95
Wenslijst
Boek met de titel: Family portrait

Family portrait

Emma Micheletti

Engelstalige paperback met flappen, oogt aan de buitenkant als nieuw. Binnenin ex-libris reliëf stempeltje en hele lichte verkleuring van de witte bladzijdes.

€5,75
Wenslijst
Boek met de titel: The Celts

The Celts

Sabatino Moscati

In goede staat. Engelstalige softcover. Kaft met gebruikssporen/ scheve rug. Pagina’s schoon en netjes. Ex Libris relief stempel voorin.

€24,95
Wenslijst
Boek met de titel: The discovery of the Titanic

The discovery of the Titanic

Robert D. Ballard

In goede tot zeer goede staat. Engelstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag heeft lichte gebruikssporen. Pagina’s netjes en schoon. Rijk geïllustreerde uitgave met foto’s van het Titanic-wrak en de expeditie. Ex Libris Relief stempel voorin.

€9,95
Wenslijst
Boek met de titel: Shakespeare and Company

Shakespeare and Company

Sylvia Beach

Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Rug en kaft verkleurd. Gebruikerssporen randen kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€6,95
Wenslijst
Boek met de titel: Tumbleweed Hotel: Volume 1, Angels in Disguise

Tumbleweed Hotel: Volume 1, Angels in Disguise

George WHitman

Engelstalige paperback met rechte rug zonder leesvouwen en lichte verkleuring. Minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Orginele stempel van Shakespeare & Company voorin.

€39,95
Wenslijst
Boek met de titel: Americans in Paris

Americans in Paris

George Wickes

Engelstalige paperback met rechte rug, leesvouw en verkleuring. Duidelijke gebruikerssporen kaft en rug. Naam voorin met geplakte foto van Hemingway, verder netjes en onbeschreven.

€3,95
Wenslijst
Boek met de titel: World Regional Geography

World Regional Geography

David Leslie Clawson, James Samuel Fisher

Engelstalige hardcover. Lichte verkleuring witte bladzijdes, typex voorin, verder onbeschreven en netjes.

€15,00
Wenslijst
Boek met de titel: National Geographic – Everest (Life and Death on Everest / Sir Edmund Hillary special)

National Geographic – Everest (Life and Death on Everest / Sir Edmund Hillary special)

Diverse auteurs

In goede staat. Engelstalige softcover (tijdschrift). Lichte gebruikssporen aan de kaft en kleine sticker op de voorzijde, pagina’s netjes en goed leesbaar.

€2,50
Wenslijst
Boek met de titel: Those Who Came Before: Southwestern Archaeology in the National Park System

Those Who Came Before: Southwestern Archaeology in the National Park System

Robert H. Lister & Florence C. Lister

In goede staat. Engelstalige paperback. Kaft lichte gebruikssporen en lichte slijtage aan de randen, pagina’s netjes en schoon.

€13,95
Wenslijst
Boek met de titel: The Legend of the Lodz Ghetto Children

The Legend of the Lodz Ghetto Children

Carmit Sagie

In redelijk staat. Engelstalige paperback. Kaft lichte verkleuring en gebruikssporen, rand licht beschadigd. Binnenwerk compleet

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: Three Generations, No Imbeciles

Three Generations, No Imbeciles

Paul A. Lombardo

Hardcover met stofomslag, als nieuw!

€75,00
Wenslijst
Boek met de titel: Nazi Nexus

Nazi Nexus

Edwin Black

Engelstalige paperback minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Binnenwerk als nieuw!

€25,00
Wenslijst
Boek met de titel: War Against the Weak

War Against the Weak

Edwin Black

Engelstalige hardcover met stofomslag. Lichte verkleuring bovenrand omslag. Binnenwerk onbeschreven en netjes. In zeer goede staat.

€45,00
Wenslijst
Boek met de titel: Eat the Buddha

Eat the Buddha

Barbara Demick

Engelstalige paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikerssporen randen kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: Waverly

Waverly

Sir Walter Scott

In redelijke staat. Engelstalige hardcover zonder stofomslag. Slijtage aan de linnen kaft en rug (rafels zichtbaar), verkleuring van kaft en pagina’s, pagina’s verder intact en onbeschreven. Naam stempel voorin

€9,95
Wenslijst
Boek met de titel: The History of Christianity

The History of Christianity

Tim Dowley

In redelijke staat, Engelstalige paperback, met potlood onderstreept en/of aantekeningen gemaakt.

€8,95
Wenslijst
Boek met de titel: Historiography: Ancient, Medieval, and Modern

Historiography: Ancient, Medieval, and Modern

Ernst Breisach

In redelijke staat. Engelstalige paperback. Gebruikssporen aan de kaft, zinnen met potlood onderstreept e/o aantekeningen met potlood gemaakt.

€5,95
Wenslijst
Boek met de titel: Incas, lords of gold and glory

Incas, lords of gold and glory

hoofdredacteur Dale Brown

Hardcover appears like new. White pages are slightly yellowed, otherwise clean and unmarked.

€6,50
Wenslijst
Boek met de titel: Letters to Barbara

Letters to Barbara

Leo Meter

Hardcover with dust jacket. Jacket discolored at the spine and a small 5 mm tear at the top of the back. Interior clean and unmarked.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: Jewish Prague

Jewish Prague

Ctibor Rybár

Hardcover in very good condition. Interior pages are clean and unmarked.

€8,25
Wenslijst
Boek met de titel: Brave Little Holland and What She Taught Us

Brave Little Holland and What She Taught Us

William Elliot Griffis

Engelstalige Hardcover zonder stofomslag, kaft duidelijke slijtage en verkleuring, pagina’s verkleurd met enkele vlekjes en voorzien van bibliotheekstempel

€29,95
Wenslijst
Boek met de titel: One-Dimensional Man

One-Dimensional Man

Herbert Marcuse

Engelstalige hardcover met versleten stofomslag. Kaft voor bovenste punt kleine indeuking. Schutbladen kleine stempels, verder onbeschreven, schoon en keurig netjes

€16,25
Wenslijst
Boek met de titel: Knights

Knights

Andrea Hopkins

Engelstalige hardcover met stofomslag, lichte gebruikssporen, net exemplaar.Ex-libris. In zeer goede staat English book, light wear. Ex-libris. Very good condition

€13,95
Wenslijst
Boek met de titel: A Bilingual Guide to the Exhibition of Torture Instruments

A Bilingual Guide to the Exhibition of Torture Instruments

Robert Held

Bilingual paperback (English and Spanish) with light wear along the edges of the cover. Name stamp on the first page. White pages slightly yellowed, otherwise clean and unmarked.

€12,25
Wenslijst
Boek met de titel: Amsterdam a history of the World's most liberal city

Amsterdam a history of the World's most liberal city

Auteur onbekend

Engelstalige pocket met rechte rug zonder leesvouwen. In zeer nette staat. Met kleurenfoto's

€5,50
Wenslijst
Boek met de titel: Humans a brief history of how we Fucked It All Up

Humans a brief history of how we Fucked It All Up

Tom Phillips

Engelstalige softcover in nette conditie. Niet in geschreven.

€6,50
Wenslijst
Boek met de titel: Wartime Understanding and Behavior in the Second World War

Wartime Understanding and Behavior in the Second World War

Paul Fussell

Engelstalige hardcover met stofomslag. In nette conditie. Niet in geschreven.

€9,75
Wenslijst
Boek met de titel: The History of Love

The History of Love

Nicole Krauss

Engelstalige pocket in zeer goede staat. Rechte rug, geen leesvouwen.

€4,50
Wenslijst
Boek met de titel: Albuera Wellington's Fourth Peninsular Campaign in 1811

Albuera Wellington's Fourth Peninsular Campaign in 1811

Peter Edwards

Engelstalige paperback, zo goed als nieuw, lichte beschadiging aan 5 bladzijdes in het boek, deze zaten aan de bovenkant nog aan elkaar vast, niet goed gesneden.

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: America Right Or Wrong

America Right Or Wrong

Anatol Lieven

Engelstalige paperback, in zeer goede staat

€6,00
Wenslijst
Boek met de titel: Great Battles of World War I

Great Battles of World War I

Anthony Livesey

Paperback, exlibrisstempel voorin, tekst in het Engels, in zeer goede staat

€13,50
Wenslijst
Boek met de titel: The World War One Source Book

The World War One Source Book

Philip J. Haythornthwaite

Hardcover, in zeer goede staat. Engelstalig.

€16,50
Wenslijst
Boek met de titel: First World War Atlas

First World War Atlas

Martin Gilbert

Paperback, in zeer goede staat

€8,50
Wenslijst
Boek met de titel: 1914-18

1914-18

J. M. Winter; Blaine Baggett

Linnengebonden, Engels, in goede staat. Geen omslag

€11,50
Wenslijst
Boek met de titel: Chronicle of the First World War: 1917-1921

Chronicle of the First World War: 1917-1921

Randal Gray; Christopher Argyle

Engels, linnengebonden (geen omslag), 29 x 22 cm., exlibrisstempeltje, in goede staat

€22,50
Wenslijst
Boek met de titel: Survey of Russian History

Survey of Russian History

Sumner, B.H.

Revised edition 1947, published 1961. Engelstalige paperback, in goede staat

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: The History of Danish Dreams

The History of Danish Dreams

Peter Høeg

Engelstalige paperback, in zeer goede staat

€6,00
Wenslijst
Boek met de titel: About The Dutch. The first Europeans to Explore Australia

About The Dutch. The first Europeans to Explore Australia

Van Bedaf, Bert

Engelstalige Hardcover, als nieuw

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: Bristol. Industrial History in Pictures

Bristol. Industrial History in Pictures

Buchanan, Angus; Neil Cossons

Engels. Gebonden met omslag. Voorin zit anzichtkaart geplakt, Verder in zeer goede staat. 

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: Clarendon selections from The History of the Rebellion and Civil Wars [and] The Life by Himself

Clarendon selections from The History of the Rebellion and Civil Wars [and] The Life by Himself

Huehns, G. (edtr)

Cloth 15 x 10 cm., with dustjacket. In zeer goede staat. 

€15,00
Wenslijst
Boek met de titel: Aborigine

Aborigine

Smith, William Ramsay

Paperback, engelstalig, in goede staat. 

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: The adventurous history of the Mandarin with Six Wives

The adventurous history of the Mandarin with Six Wives

Chin P'Ing Mei ; Arthur Waley (intrd)

Engelstalige paperback in goede staat.

€25,00
Wenslijst
Boek met de titel: 1800 Dutch Culture in a European Perspective. Volume 2

1800 Dutch Culture in a European Perspective. Volume 2

J. J. Kloek, W. Wijnandus, e.a.

Engelstalige hardcover, gebonden met stofomslag in zeer nette staat. In de tekst enkele onderstrepingen en niet-opvallende aantekeningen in de marge. Geïllustreerd.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Popular History of Minnesota

A Popular History of Minnesota

Risjord, Norman K.

Engelstalige paperback, in zeer goede staat

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: A History of Philosophy. Volume 2. Augustine to Scotus

A History of Philosophy. Volume 2. Augustine to Scotus

Copleston, Frederick

In het Engels. Paperback, in zeer goede staa. 

€25,00
Wenslijst
Boek met de titel: Style in History

Style in History

Gay, Peter

Engelstalige paperback, in goede staat. 

€6,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Genius for Living.

A Genius for Living.

Byrne, Janet

Engelstalige hardcover, gebonden met stofomslag, Iets balpen op schutblad, verder in zeer goede staat. 

€11,50
Wenslijst
Boek met de titel: A short history of the English people.  [FOUR VOLUMES - VIER DELEN]

A short history of the English people. [FOUR VOLUMES - VIER DELEN]

Green, J.R. ; Mrs J.R. Green and Kate Norgate

Complete Engelstalige set. In goede antiquarische staat. Geillustreerd met o.a kleur- en uitklapplaten. Een mooie set. Voorin alle delen zit een exlibris en/of een exlibrisstempel. Een mooie set.

€85,00
Wenslijst
Boek met de titel: Leaders & Landmarks in European History.

Leaders & Landmarks in European History.

Moncrieff & Chaytor

In Engelse taal!! Gebonden, net exemplaar. Voorin exlibris, met potloodtekst, kleine beschadiging schutblad. Enige leeftijdsvlekjes. In goede staat. 

€20,00
Wenslijst
Boek met de titel: A Surgical Temptation.

A Surgical Temptation.

Robert Darby

Engelstalige hardcover gebonden boek, in nette staat. Zonder stofomslag.

€25,00
Wenslijst
Boek met de titel: Hitler on the Doorstep : Operation

Hitler on the Doorstep : Operation "Sea Lion" : the German Plan to Invade Britain, 1940

Kieser, Egbert

De eerste druk in GB, Engelstalig, gebonden met stofomslag, als nieuw.

€11,50
Wenslijst
Boek met de titel: All the Queen's Men. Elizabeth I and Her Courtiers

All the Queen's Men. Elizabeth I and Her Courtiers

Neville Williams

Paperback, Engelstalig. In goede staat. Ex Libris voorin en wat leesvouwtjes. Geillustreerd in kleur en zw/w.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: The Victorian Empire, 1837-1901: a Pictorial History

The Victorian Empire, 1837-1901: a Pictorial History

Denis Judd

Hardcover, dustjacket, ex libris, in goede staat.

€5,00
Wenslijst
Boek met de titel: Medieval England

Medieval England

Maurice Powicke

Mooi exemplaar. Pocket paperback met naam. Zie foto

€6,50
Wenslijst
Boek met de titel: The Oxford Illustrated History of the First World War

The Oxford Illustrated History of the First World War

Hew Strachan (ed.)

Hardcover with dustjacket, in good condition. With pictures. 

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: 1812. The War That Forged a Nation

1812. The War That Forged a Nation

Walter R. Borneman

Hardcover with dustjacket, stains on book block, in good condition.

€9,50
Wenslijst
Boek met de titel: History, historiography, and interpretation

History, historiography, and interpretation

Ḥayim Tadmor; Moshe Weinfeld; Universiṭah ha-ʻIvrit bi-Yerushalayim. Makhon le-limudim mitḳadmim

Paperback, name on title page, in good condition.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Short History of Ireland

A Short History of Ireland

Sean McMahon

Paperback, in good condition.

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: Advice and Dissent

Advice and Dissent

Joel Primack and Frank von Hippel

Hardcover with dustjacket, discoloured spine, traces of use, in good condition.

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: First World War Poems

First World War Poems

Andrew Motion

Hardcover with dustjacket, as new.

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: Encyclopedia of the Third Reich

Encyclopedia of the Third Reich

Louis L. Snyder

Paperback, traces of use, in good condition. With pictures. 

€5,99
Wenslijst
Boek met de titel: A History of the English-Speaking Peoples Volume III: The Age of Revolution

A History of the English-Speaking Peoples Volume III: The Age of Revolution

Winston S. Churchill

Hardcover with dustjacket, as new. 

€11,99
Wenslijst
Boek met de titel: A Short History of English Drama

A Short History of English Drama

B. Ifor Evans

Pocket, traces of use, in good condition.

€3,99
Wenslijst
Boek met de titel: Alone Together

Alone Together

Elena Bonner

Hardcover with dustjacket, in good condition. With pictures.

€5,99
Wenslijst
Boek met de titel: A Woman of Good Character

A Woman of Good Character

Charlotte Macdonald

Paperback, creases in spine, name on title page. With pictures.

€10,00
Wenslijst
Boek met de titel: Pictorial History of the Machine Gun

Pictorial History of the Machine Gun

Gobart, Major F.W.A. (Retd)

Hardcover with dustjacket, torn dustjacket, stains on book block, in good condition. With pictures.

€20,00
Wenslijst
Boek met de titel: The Illustrated History of the World, Volume 7: The Age of Revolution

The Illustrated History of the World, Volume 7: The Age of Revolution

J.M. Roberts

Hardcover with dustjacket, in good condition. With pictures.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: The Russian civil war.

The Russian civil war.

V. P. Butt, A.B. Murphy, N.A. Myshov and G.R. Swain (ed.)

Paperback, crease in spine, name on title page, in good condition.

€18,50
Wenslijst
Boek met de titel: Woolf Studies Annual - Volume 9, 2003: Special issue Virginia Woolf and literary history Part I

Woolf Studies Annual - Volume 9, 2003: Special issue Virginia Woolf and literary history Part I

Mark Hussey (red.)

Paperback in redelijke staat. Vouwen in cover. Binnenwerk netjes. Engelstalig [Trefwoord: Bloomsbury Group]

€20,00
Wenslijst
Boek met de titel: Action against Sexual Harassment at Work in Asia and the Pacific

Action against Sexual Harassment at Work in Asia and the Pacific

Nelien Haspels, Zaitun Mohamed Kasim, Constance Thomas and Deirdre McCann

Paperback, in excellent condition. 

€18,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Chesapeake Family and Their Slaves.

A Chesapeake Family and Their Slaves.

Anne E. Yentsch

Hardcover, in good condition. With pictures.

€22,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Line of Power

A Line of Power

Andrew Strathern

Paperback, discoloured spine, in good condition.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: World War I: An Illustrated History

World War I: An Illustrated History

Lloyd Clark

Hardcover with dustjacket, in excellent condition. With illustrations.

€17,50
Wenslijst
Boek met de titel: First World War Poets

First World War Poets

Alan Judd; David Crane

Hardcover, in excellent condition. With pictures.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: A history of modern criticism: 1750 - 1950.

A history of modern criticism: 1750 - 1950.

René Wellek

Paperback, traces of use, name on title page, in good condition.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: Atlas of American History

Atlas of American History

Robert H. Ferrell

Hardcover with dustjacket, discoloured spine, name on title page, in good condition. With pictures.

€4,99
Wenslijst
Boek met de titel: The Battles of World War I

The Battles of World War I

Christopher Catherwood

Paperback, name on title page, in good condition.

€17,50
Wenslijst
Boek met de titel: Dictionary of the First World War

Dictionary of the First World War

Stephen Pope; Elizabeth-Anne Wheal

Paperback, in good condition.

€11,99
Wenslijst
Boek met de titel: Oxford in the History of the Nation

Oxford in the History of the Nation

A.L. Rowse

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition. With pictures.

€8,50
Wenslijst
Boek met de titel: The GAA: A History

The GAA: A History

Marcus de Burca

Hardcover with dustjacket, in good condition. With pictures.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: Encyclopedia of Jewish History.

Encyclopedia of Jewish History.

Joseph Alpher

Hardcover with dustjacket, discoloured spine, in good condition. With illustrations.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: (Dis)Organising European Security

(Dis)Organising European Security

Arnout Molenaar

Engelstalige paperback, als nieuw.

€22,50
Wenslijst
Boek met de titel: Introduction to Economic History 1750-1950

Introduction to Economic History 1750-1950

G.D.H. Cole

Hardcover with dustjacket, stains on book block, in reasonable condition.

€4,99
Wenslijst
Boek met de titel: A Different Mirror

A Different Mirror

Ronald Takaki

Paperback, in good condition. With pictures. 

€8,99
Wenslijst
Boek met de titel: A World of Difference

A World of Difference

Esther R. Greenglass

Paperback, in good condition. With illustrations.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: American Beauty

American Beauty

Lois W. Banner

Paperback, discoloured spine and cover, crease in spine, in good condition. With pictures.

€14,99
Wenslijst
Boek met de titel: African Primary Health Care

African Primary Health Care

J. Chabot, J.W. Harnmeijer, P.H. Streefland (ed.)

Paperback, in good condition.

€17,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Shortened History of England

A Shortened History of England

G.M. Trevelyan

Pocket, name on title page, in good condition.

€4,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Savage Enquiry

A Savage Enquiry

Wendy Savage

Paperback, in good condition. With illustrations.

€5,75
Wenslijst
Boek met de titel: Against Rape

Against Rape

Andra Medea and Kathleen Thompson

Hardcover with dustjacket, traces of use, dustjacket is torn in some places, in good condition.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Well Kept Secret

A Well Kept Secret

Jill Roe

Hardcover with dustjacket, in good condition.

€14,99
Wenslijst
Boek met de titel: The Civil War on the Screen and Other Essays

The Civil War on the Screen and Other Essays

Jack Spears

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition.

€17,50
Wenslijst
Boek met de titel: Harper's Pictorial History of the Civil War

Harper's Pictorial History of the Civil War

Alfred H. Guernsey and Henry M. Alden

Large hardcover with dustjacket, in good condition. With illustrations, maps, plans, and portraits.

€36,50
Wenslijst
Boek met de titel: The Official Military Atlas of the Civil War

The Official Military Atlas of the Civil War

Major George B. Davis, Leslie J. Perry, Joseph W. Kirkley, Calvin D. Cowles

Large hardcover, in good condition. Contains many elaborate plates on the Civil War.

€75,00
Wenslijst
Boek met de titel: 1930s

1930s

Nick Yapp

Paperback, creases in spine, in good condition. With illustrations.

€4,99
Wenslijst
Boek met de titel: Civil Wars

Civil Wars

George C. Rable

Paperback, in excellent condition.

€17,50
Wenslijst
Boek met de titel: Ada Nield Chew

Ada Nield Chew

Doris Nield Chew (ed.)

Paperback, in good condition. With illustrations.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: A present from Holland

A present from Holland

Rob van Tongeren

Paperback, traces of use, in good condition. With illustrations.

€3,99
Wenslijst
Boek met de titel: The Illustrated History of American Civil War Relics

The Illustrated History of American Civil War Relics

Stephen W. Sylvia and Michael J. O'Donnell

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition. With illustrations.

€18,50
Wenslijst
Boek met de titel: American Cities in the Growth of the Nation

American Cities in the Growth of the Nation

Constance McLaughlin Green

Paperback, traces of use, in good condition. With illustrations.

€4,99
Wenslijst
Boek met de titel: The Civil War. A Pictorial Profile.

The Civil War. A Pictorial Profile.

John S. Blay

Hardcover with dustjacket, discoloured spine ,traces of use, in good condition. With pictures.

€11,50
Wenslijst
Boek met de titel: Abraham Lincoln

Abraham Lincoln

Lord Longford

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition. With illustrations.

€12,50
Wenslijst
Boek met de titel: The English Civil War

The English Civil War

Maurice Ashley

Hardcover with dustjacket, in excellent condition. WIth illustrations.

€6,99
Wenslijst
Boek met de titel: America at 1750

America at 1750

Richard Hofstadter

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition.

€16,50
Wenslijst
Boek met de titel: An Englishman in the American Civil War

An Englishman in the American Civil War

Christopher Chancellor (ed.)

Hardcover with dustjacket, in good condition. With illustrations.

€14,99
Wenslijst
Boek met de titel: A True History of the Assassination of Abraham Lincoln and of the Conspiracy of 1865

A True History of the Assassination of Abraham Lincoln and of the Conspiracy of 1865

Louis J. Weichmann

Paperback, crease in spine, in good condition.

€6,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Women's History of Sex

A Women's History of Sex

Harriett Gilbert and Christine Roche

Paperback, in good condition. With illustrations.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: History's mistress

History's mistress

Paula Weideger

Paperback, in good condition.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: 10 Excellent Reasons Not to Join the Military

10 Excellent Reasons Not to Join the Military

Elizabeth Weill-greenberg

Paperback, in excellent condition.

€5,00
Wenslijst
Boek met de titel: A Brief History of the Third Reich

A Brief History of the Third Reich

Martyn J. Whittock

Paperback, crease in spine, in good condition.

€7,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Handbook on Witches

A Handbook on Witches

Gillian Tindall

Pocket, creases in spine, in good condition.

€4,99
Wenslijst
Boek met de titel: The Oxford Illustrated History of English Literature

The Oxford Illustrated History of English Literature

Pat Rogers (ed.)

Hardcover with dustjacket, in excellent condition. With illustrations.

€8,50
Wenslijst
Boek met de titel: A Girl Called Judith Strick

A Girl Called Judith Strick

Judith Strick Dribben

Hardcover, traces of use, in good condition.

€5,00
Wenslijst
Boek met de titel: In Search of Sisterhood

In Search of Sisterhood

Paula Giddings

Hardcover with dustjacket, traces of use, in good condition.

€14,50
Wenslijst
Boek met de titel: Women in Class Society

Women in Class Society

Heleieth I.B. Saffioti

Paperback, traces of use, in good condition.

€8,50
Wenslijst
Boek met de titel: To Cherish the Life of the World

To Cherish the Life of the World

Margaret Mead, Margaret Mary Caffrey, Patricia A. Francis

Hardcover with dustjacket, in excellent condition.

€12,50
Wenslijst