Krijg een scherper beeld van de macht met onze collectie tweedehands politieke boeken. Of je nu zoekt naar de geschiedenis van de Nederlandse staatsinrichting, biografieën van invloedrijke premiers of analyses van internationale grootmachten zoals Amerika en Rusland; onze gebruikte boeken bieden waardevolle inzichten. Van klassieke manifesten tot actuele reportages over democratie en diplomatie. Ontdek zeldzame politieke uitgaven, profiteer direct van onze stapelkorting en verdiep je in de thema's die onze samenleving vandaag de dag bepalen.
Sapristi Van Agt
Berge
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's verkeren in nette staat met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Boekblok stevig en compleet.
ARP
Drs. C. Bremmer
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Zowel Kaft als pagina’s zijn verkleurd. Pagina's zijn onbeschreven.
Ongewenste goden
Marcel ten Hooven, Theo de Wit
In redelijke staat. Nederlandstalige paperback. Gebruikssporen aan randen/hoeken en met potloodonderstrepingen in de tekst, verder compleet en goed leesbaar.
Formeren is vooruitzien
Herman H.F. Wijffels
In goede staat. Nederlandstalige paperback, heel lichte verkleuring kaft en pagina’s, netjes en onbeschreven.
Opmerkingen over de chaos
H.J.A. Hofland
KwadraatPocket 15 met rechte rug zonder leesvouwen. Rug en kaft verkleurd en lichte slijtage randen kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
“SED lidmaatschapsboekje DDR – Sozialistische Einheitspartei – communistisch Duitsland”
DDR
Duitstalig softcover lidmaatschapsboekje; kaft licht gebruikssporen, pagina’s netjes.Onbeschreven en zonder stempels
Republikeins citatenboek
Pierre Jacques Vinken
Paperback, zeer nette staat, nauwelijks gebruikssporen
De kolonisatie van de toekomst
David Grégoire Van Reybrouck
Hardcover, zeer nette staat, zo goed als nieuw
Orde heerst in Berlijn
Rosa Luxemburg
Softcover met flappen. Binnenkant kaft is verkleurd, pagina's zijn netjes en onbeschreven. In goede staat.
Kunnen we praten
Joris Luyendijk
Softcover, netjes en onbeschreven, in zeer goede staat.
Troelstra in de karikatuur
samengesteld door Albert Hahn jr
Hardcover in zeer goede staat. Pagina 4 t/m 11 vertonen beginnende scheurtjes bij de naaiing. Verder onbeschreven en keurig netjes.
De taaie rooie rakkers
Igor Cornelissen
Softcover, kaft is verkleurd, geschreven op schutblad. Pagina's netjes en onbeschreven
Enige figuren uit de staatkundige geschiedenis van Nederland na 1848
Redactie
Paperback in goede staat. Kaft wat kleine vlekjes en lichte verkleuring langs de randen en rug. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Inzake het kabinet Lubbers
Joop van Tijn, Max van Weezel
Softcover, rug verkleurd. Geschreven op het schutblad. Pagina's verkleurd, maar netjes. In goede staat
Het Socialisme
Prof. dr. P.A. Diepenhorst
Hardcover, zonder stofomslag. Gelezen. Gebruikerssporen aan kaft en pagina's. Naam op schutblad. Ouderdomsvlekken op pagina's. in redelijke staat
Het communistisch manifest
K. Marx, F. Engels
Pocketboekje met lichte gebruikerssporen. In goede staat
Termieten & muskieten
Henry Faas
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte verkleuring kaft, aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes.
Albert Hahn
Marien van der Heijden, Nationaal Vakbondsmuseum (Amsterdam)
Hardcover met prachtige illustraties, foto's. Het boek is zo goed als nieuw
Het verloren land
Bas Heijne
Paperback, als nieuw! Binnenzijde onbeschreven en netjes.
De Zwarte Hand
Louis Paul Boon
Hardcover met stofomslag. Duidelijke slijtage stofomslag. Binnenkant kaft verkleurd, verder onbeschreven en netjes.
De ware geschiedenis van de Bilderberg-conferentie
Daniel Estulin, Jaap van Spanje
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Minimale gebruikerssporen randen kaft. In uitstekende conditie! Binnenin onbeschreven en netjes.
Termieten & muskieten
Henry Faas
Softcover, naam voorin geschreven, pagina's licht verkleurd. Het boek verkeert in goede staat
Terug uit sowjet-rusland
Gide, Andre
Softcover, verkleurd. Waterschade voorkant kaft. Pagina's vergeeld met ouderdomsvlekjes. Boek verkeert in redelijke staat
De stroperige staat
Marc Chavannes
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Beschermplakbandjes op de hoeken van de kaft. Naamstempeltje onderkant snede en voorin.
Kanttekeningen bij Hitler
Sebastian Haffner
Hardcover met stofomslag. Binnenin schoon, onbeschreven en netjes. Hele lichte gebruikerssporen randen stofomslag.
Het einde van de democratie
Jean-Marie Guéhenno, Saskia Porcelijn
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Hoekjes kaft hebben een beschermplakbandje. Ex-libris voorin met datum stempel. Verder is de binnenkant, schoon, netjes en onbeschreven.
HET BOEK NEE
Piet Reckman
Pocket met rechte rug zonder leesvouwen. Licht verkleurd. Verder in goede conditie.
In alle staten. Het Amerika van Max Westerman
Max Westerman
Paperback met licht scheefgelopen ruggetje en leesvouw. Lichte gebruikerssporen kaft. Verder in nette conditie. Compleet met DVD
Over de rooie. Relaas van een manisch depressief politicus Ger Klein
Ger Klein
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Naamstempeltje voorin.
Van het Kleine Koude Front
J.B. Charles
Kritische geschiedschrijving. Pocket in redelijke conditie.
Professor Pim, Het lef van de Hollandse Kennedy
Evert Santegoeds
Paperback geïllustreerd met rechte rug zonder leesvouwen. Uiteinde hoekjes kaft ietsjes gebouwen, verder oogt dit boekje als nieuw!
Het klopt wel maar het deugt niet
Stevo Akkerman
Paperback met flappen, rechte rug zonder leesvouwen. Kleine gebruikerssporen aan de randen van de kaft. In keurige staat!
Het zand in de Machine, managerscultuur in Nederland
Chris van der Heijden
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. De hoeken van de kaft hebben een beschermplakbandje. Keurig net boekje.
Moskou aan Zee Beschouwingen en schetsen uit de Sovjetunie
Raymond van den Boogaard
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Lichte gebruikssporen aan de uiteindes van de kaft. Verder in prima staat.
De moderne democratie
Meindert Fennema
Paperback, naam voorin, hoekjes krullen iets om, in goede staat
De Nederlandse politiek in een notendop
Ruud Slotboom; Dik Verkuil
Paperback, in goede staat
Vreemde buren
Derk Jan Eppink
Paperback, titelpagina beschreven, leeslijnen op de rug, in goede staat
Het onvermijdelijke Duitsland
Johan van Minnen
paperback, schutblad beschreven, verder in goede staat
Wisseling van de macht
Hofkes, Mildred
Paperback, naam voorin, verder in goede staat
Mont Ducal, Een biografictie uit de Wetstraat
Hugo De Ridder
Gebonden met omslag, als nieuw
Joden in de Sovjey-Unie en hun rechten
Wolzak, Henk (red.)
Dunne paperback, in goede staat. Serie Rusland-cahiers no. 1.
Met bloed geschreven. De geschiedenis van Abu Nidal
Patrick Seale
dikke paperback, in zeer goede staat
De euro-ramp treft ons allemaal
Dessing, Martin; Bob Smalhout (voorwoord)
Paperback, als nieuw
ik besloot dat ik alles kon
Loesje
Paperback, hoekje voorkant beneden krult wat om, verder in goede staat
Het Duitse dilemma
Andrei S. Markovits en Simon Reich
Paperback, in zeer goede staat
Welzijn zonder grenzen
André Hielkema
Paperback, schutblad beschreven, verder in goede en nette staat
Anatomie van de gummiknuppel
Wolf Kielich
Paperback, schutblad beschreven , verder in nette staat
Het Duitse onbehagen
Ben Knapen
Paperback, schutblad beschreven, verder in goede staat
Democratie als hartstocht
Ed van Thijn
Paperback, schutblad beschreven, verder in zeer goede staat
Zwart bord. Tegen de privatisering van het onderwijs
Hirtt, Nico en Gerard de Setys
Paperback, in goede staat
De Nederlandse mainports onder druk
Gils, Marcel van; Menno Gerardus en Huys Bart Jong (red.)
Hardcover, in zeer goede staat
Superkapitalisme, en de bedreiging voor onze democratie
Robert B. Reich
Paperback, naam voorin, verder in zeer goede staat
De toekomst in een notendop
Duin, Patrick A. van der; Hans Stavleu
Paperback, in goede staat
Zij bepalen onze toekomst
Anne Bancroft
Gebonden (geen omslag), stofvlekjes bovensnee, signatuur met datum voorin
Towards a free society [samen met 27 (pamfletten en) andere publicaties over ANARCHIE]
Martin, Charles
Een best wel unieke collectie, niet in delen te koop.
Harvard business review over de balans tussen werk en leven
Paperback, in nieuwstaat
De staatsgreep. Een handboek
Luttwak, E.N.
Paperback,Leeslijn op de rug, Naam en stempeltje voorin. Naamstempel ondersnee. In goede staat.
Omgaan met diversiteit
Leida Schuringa
Paperbavk, hoekje achterkant onderaan heeft vouwtje. In goede staat.
Binding en betekenis
Vergeer, Charles
Op de titelpagina is geschreven, verder is het boekje in zeer goede staat
Sywerts miljoenen
Strop, Jan-Hein ; Stefan Vermeulen
paperback, in zeer goede staat.
Onderzoek naar den Fabrieksarbeid van Gehuwde Vrouwen in Nederland
Directie van den Arbeid; H.A. van Ysselsteyn (Dir. Gen. v.d. Arbeid)
Karton met linnen rug, Titelpagina en daartegenover liggende pagina zijn fors verkleurd. Verder is het boek in goede staat. Feminisme, geschiedenis.
Over syndicalisme, geweld en socialisme
Goldman, Emma; Ruud Uittenhout (vert. en inl.)
Geniet, Omslag verkleurd en iets gevlekt. Opl 1000 ex.
Japan En De Onontkoombare Aziatisering Van De Wereld
Rien T. Segers
Paperback, in nieuwstaat.
Code rood. Het verhaal achter het coronabeleid
Broer, Thijs ; Peter Kee
Paperback, in nieuwstaat.
Lust-hof der huwelyken, behelsende verscheyde seldsame ceremonien en plechtigheden... in Asia, Europa, Africa als America...
Neyn, P. de
Gebonden met op de rug wat verkleurde omslag. In goede staat.
Van het kleine koude front
Charles, J.B.
Kritische geschiedschrijving. Paperback, in goede staat met wat verkleuring.
Prisoner of the State. The Secret Journal of Premier Zhao Ziyang
Zhao Ziyang
Hardcover met stofomslag. In zeer goede staat.
Nelson Mandela - Citaten
Jennifer Crwys-Williams
Mooi exemplaar, als nieuw. Hardcover met stofomslag.
Tussen polarisatie en paars
P.G.C. van Schie (red.)
Paperback, aantekening op schutblad, in goede staat.
Varkens met vleugeltjes
Rocco en Antonia
Paperback, gebruikssporen, licht verkleurde rug, in goede staat.
De augustuscoup
Michail Gorbatsjov
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Met fotokatern.
De meirevolutie van 1968
Algemeen Handelsblad
Pocket, met leesvouwen, in redelijk goede staat. Geillustreerd.
Het koper van Chili
Chili Komitee Nederland/Onderzoeksgroep MOL
Paperback, gebruikssporen, in goede staat.
Aanneming van werk: De parlementaire geschiedenis
prof. mr. J.M. Hebly m.m.v. N. Lorenzo van Rooij
Paperback, in zeer goede staat.
Laat vrijheid regeren
Nelson Rolihlahla Mandela; Jennifer Crwys-Williams; Jan Mellema
Gebonden, in goede staat.
Drie dissidente denkers over vrijheid en verantwoordelijkheid
dr. W.J. Lamfers
Paperback, in goede staat.
De onderneming
Yuri Felshtinsky en Vladimir Pribylovsky
Paperback, als nieuw. Mooi ex.
Alle 44 Amerikaanse presidenten
Rik Kuethe
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Vinoba Bhave en de vreedzame revolutie in India
Suresh Ram
Gebonden met stofomslag, gebruikssporen, in goede staat.
Berlusconi en de Italianen
Beppe Severgnini
Paperback, met leesvouw, in goede staat.
Een kleine zomerreis op zoek naar een standpunt
K.L. Poll
Kleine paperback met flappen, in goede staat.
Het land zonder Quisling
Stefan Tadeusz Norwid
Gebonden met stofomslag, scheurtjes in omslag, gebruikssporen, in redelijke staat.
Ideeen hebben benen
Peter Howard
Gebionden met stofomslag, gebruikssporen, scheurtjes in omslag, in redelijke staat.
Belgie en zijn koningen
Mark van den Wijngaert; Lieve Beullens; Dana Brants
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
De herovering van de Amerikaanse droom
Barack Obama
Paperback, met leesvouw, in goede staat.
Schuldbekentenis van een ambassadeur
Roel van Duyn
Paperback, met leesvouw, gebruikssporen, in goede staat.
De opkomst en ondergang van de Britse monarchie
A.N. Wilson
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Onze premiers (1901-2002)
Han van der Horst
Paperback, met leesvouwen, naam op titelblad, in goede staat.
De revolutie van de kennis
D.N. Chorafas
Paperback, met leesvouwen, vlekjes op bladsnede, in redelijk goede staat.
Kennedy: President voor ons allen
Otto Kuijk en Bart van Veen
Paperback, met leesvouw, slijtage aan de randen, vouwtjes in voorplat, in redelijke staat.
La revolte de la mer noire
Andre Marty
Paperback, licht verkleurde rug en voorplat, naam op schutblad, in goede staat. Franstalig. Geillustreerd.
Morus, Campanella, Bacon
Rosemarie Ahrbeck
Gebonden met stofomslag, scheurtjes in omslag, gebruikssporen, in goede staat. Geillustreerd.
Hoera! Een nieuwe president
Charles Groenhuijsen
Paperback, scheefgelezen, met leesvouwen, in goede staat.
De overwinning van de erfzonde en de ziel van Europa
Thijs Woltgens
Paperback, als nieuw.
Histoire de l'anarchie
Max Nettlau
Paperback, met leesvouwen, verkleurde rug, in goede staat. Geillustreerd.
Staat van Oorlog
James Risen
Paperback, scheefgelezen, met leesvouwen, met ex-libris, in goede staat.
Het einde van het Amerikaanse tijdperk
Charles A. Kupchan
Paperback, iets scheefgelezen, met leesvouwen, in goede staat.
Onze premiers (1901-2002)
Han van der Horst
Paperback, met leesvouwen, in goede staat. Met foto's.
Van Drees tot Bos
Arie van der Zwan
Paperback met flappen, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
Van de pastorie naar het torentje
Paul Luykx en Hans Righart (red.)
Paperback, in goede staat.
Dekmantel
Bob Woodward
Paperback, met leesvouw, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Duitsland achter de schermen
Michele de Waard
Paperback, scheefgelezen, met leesvouwen, in goede staat.
Democratisering in de Sovjetunie
J. van Putten
Paperback, met leesvouw, in goede staat.
Het achterste van de tong
A.M. Kloos
Paperback, verkleurde rug, met leesvouw, naam op titelblad, in goede staat.
Willem Drees
H. Daalder en N. Cramer (red.)
Gebonden, in goede staat. Geillustreerd.
De puinhopen van professor Pim Fortuyn
Peter Heerschop; Hans Sibbel; Viggo Waas
Paperback, in goede staat.
God, Nederland en de franje
Henry Faas
Paperback, licht verkleurde rug, naam op titelblad, in goede staat.
Nasmaak en voorproef
Dr. A. Vondeling
Paperback, met leesvouwen, naam op titelblad, in goede staat.
Ontwikkelingsvraagstukken
Dirk Kruyt en Kees Koonings (red.)
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Bestrijding van racisme en extreem-rechts.
Hans de Witte (red.)
Paperback, potloodonderstrepingen in een hoofdstuk, verder in goede staat.
De zoontjesfabriek
Ayaan Hirsi Ali
Paperback met flappen, naam op titelblad, in goede staat.
Politieke problemen
J.W. van Deth en J.C.P.M. Vis (red.)
Paperback, naam op titelblad, in goede staat.
De labyrintische staat
Sijbrand Stuurman
Paperback, licht verkleurde rug, met leesvouw, naam op titelblad, in goede staat.
De wortels van de Nederlandse politiek
Louis Sinner
Paperback, met leesvouw, gebruikssporen, naam op titelblad, in goede staat.
Het socialistisch manifest
Wim Schamp
Paperback, lichte gebruikssporen, naam op titelblad, in goede staat.
Die sozialistischen Errungenschaften der Sowjetunion
Roger Bernheim
Paperback, met leesvouwen, gebruikssporen, in redelijk goede staat.
Opkomst en ontbinding van het wereldcommunisme
Arthur Stam
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat.
Balans van de macht
Robert Kagan
Paperback, scheefgelezen, met leesvouwen, naam op titelblad, in goede staat.
Het einde van het Amerikaanse tijdperk
Charles A. Kupchan
Paperback, in goede staat.
De jaren der verleugening
Dr. A.L. Constandse
Paperback, lichte gebruikssporen, in goede staat.