Ontdek tweedehands boeken over design en vormgeving. Van industrieel ontwerp en meubelontwerp tot grafisch ontwerp, typografie en boekkunst. Deze categorie biedt inspiratie en kennis voor ontwerpers, studenten en liefhebbers van visuele cultuur.
Haagse drukkers van de 16e tot en met de 19e eeuw
Mieke van Baarsel
Paperback geniet, lichte slijtage langs de rug en randen kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
107 maal Sub Signo Libelli
Ronald Breugelmans
Paperback met flappen. Hele lichte verkleuring rug, klein slijtage plekje bovenaan rug. Aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes. Genummerd uitgave 159
Genomineerd voor de Best Verzorgde Boeken van het jaar 1512
Frans A. Janssen
Paperback met lichte gebruikerssporen puntjes kaft, geen verkleuring. Voorin ex-libris reliëf stempel, verder onbeschreven en netjes.
De jas van het woord
Linden, F. van der en Struik, A. S.A.
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Lichte gebruikssporen aan kaft. Pagina’s licht verkleurd maar onbeschreven en netjes. Ex Libris relief stempel voorin.
75 jaar boekbindkunst in Nederland
Storm van Leeuwen, Jan
In redelijke staat. Nederlandstalige paperback. Kaft verkleurd met gebruikssporen. Pagina’s licht verkleurd. Ex-libris reliefstempel voorin aanwezig.
Gravisie 14 - Hoogtepunten van het letterontwerpen in Nederland/Hollands landschap met letters
Groenendaal, Paul
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Lichte gebruikssporen aan kaft. Pagina’s schoon en netjes.
Alexandre A. M. Stols 1900 - 1973, uitgever, typograaf
C. van Dijk
In redelijke staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Rug scheefgelezen. Stofomslag met lichte gebruikssporen en verkleuring. Ex libris reliëfstempel voorin aanwezig. Pagina’s verder netjes en schoon.
Piet Zwart 80
Piet Zwart, Jurriaan Schrofer
In goede staat. Nederlandstalige softcover. Kaft licht verkleurd en met geringe gebruikssporen langs de randen. Binnenwerk netjes en stevig. Ex Libris plakaat op schutblad
Lectura Sub Aqua, experimenta typographica
Sandberg, Willem
In goede staat. Geniete softcover. Kaft verkleurd en met enkele ouderdomsvlekjes (foxing). Pagina’s stevig en netjes. Kunstzinnige Nederlandstalige uitgave met experimentele typografie en vormgeving.
Experimenta Typographica 4 Homo Socialis
Sandberg, Willem
Paperback. Lichte verkleuring aan kaft en rug door ouderdom. Pagina’s netjes en stevig.
Vilmos Huszar
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Lichte gebruikssporen aan kaft, binnenwerk schoon en netjes. Kunstcatalogus met afbeeldingen van het werk van Vilmos Huszár. Ex-Libris relief stempel voorin
Charles Nypels meester-drukker
Aldert Witte
In goede staat. Nederlandstalige geniete paperback met flappen. Lichte verkleuring en minimale gebruikssporen aan omslag passend bij leeftijd, pagina’s schoon en netjes. Ex-Libris relief stempel voorin.
In beperkte oplage, Archief Stichting De Roos 1945-2005
Mathieu Lommen
Paperback met flappen, minimale gebruikerssporen randen kaft. Ex-libris voorin verder onbeschreven en netjes.
Curiosa Typografica IV
Elie de Beaumont
In goede staat. Nederlandstalige softcover zonder stofomslag. Kaft licht verkleurd met geringe gebruikssporen. Pagina’s netjes en schoon, licht verkleurd passend bij leeftijd.
Wegbereiders van de moderne boektypografie in Nederland
Dick Dooijes
Hardcover zonder gebruikerssporen. Witte bladzijdes licht verkleurd, verder onbeschreven en netjes.
Ontwerpen in Rijnmond - Design in Rijmond
BNO Romeo Delta
Paperback met minimale gebruikerssporen randen en puntjes kaft. Lichte verkleuring witte bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.
Opstellen over typografie
Jan Tschichold
Hardcover zonder stofomslag. Linnen kaft en binnenwerk als nieuw!
Gerrit Th. Rietveld. Het volledige werk 1888-1964
Marijke Küper, Ida van Zijl
Paperback met rechte rug en leesvouw. Rug licht verkleurd. Gebruikerssporen puntjes kaft. Witte bladzijdes randen licht verkleurd, verder onbeschreven en netjes.
In-druk, van Wiegedruk tot Grafschrift
Ed Schilders
Hardcover met metalen ringband, het boek oogt als nieuw. De bijbehorende doos heeft slijtage plekken aan de hoeken.
Hendrik Nicolaas Werkman De drukpers als schildersgereedschap
Alston W. Purvis, Willemien Werkman, Paul Krijnen
Paperback met flappen. Hele lichte gebruikerssporen puntjes hoek. Verder oogt het boek als nieuw! Binnenin, onbeschreven schoon en netjes!
Papieren Geheugen boek en schrift in de westerse wereld
Dr P. Schneiders
Paperback met flappen. Rechte rug met lichte leesvouwen. Kaft is iets verkleurd en aan de randen gebruikerssporen. Geen naam voorin, geen ezelsoren. Geïllustreerd.
Mucha Meesterkunstenaar van de Jugendstil
Arthur Ellridge
Paperback met flappen, rechte rug zonder leesvouwen. Geïllustreerd in zeer goede conditie.
Geert Lubberhuizen, uitgever
Wim Wennekes
Paperback. Schutblad beschreven, verder in zeer goede staat.
Het ideale boek
Capelleveen, Paul van
Hardcover, 32 x 26 cm., exlibriszegel voorin, met tekst omtrent de aanschaf. In zeer goede staat
Sovjet reclame en propaganda in de jaren twintig
Anikst, Mikhail; Jelena Tsjernevitsj
linnengebonden, 30 x 24 cm., kleine beschadiging onderaan de rug, met nette, van achteren iets gekreukte, licht beschadigde stofomslag. In goede staat.
Grafiek nu
Blom, Ad van der
Zwart linnengebonden met van boven iets gerafelde stofomslag
KAARTEN. Verschrikkelijke vermakelijke verderfelijke kunstminnelijke en soortgelijke kaarten
Geo Staad [Drs. P.]
Grafische vormgeving in Nederland. Een eeuw
Broos, Kees ; Paulus Hendrik Hefting
Paperback, 32 x 24 cm. Kleine beschadiging op rug, bovenaan. Verder in zeer goede staat.
Ve-Ka b.v. handboek
samengesteld
Paperback, hier en daar een klein vlekje of een vouwtje, naam voori, toch in goede staat.
van Leer - Usine mobile - mobile factory - rijdende fabriek
samengesteld
Hardcover, uitklapplaat, rug en bovenkant aan slijtage onderhevig. In goede staat.
Drukwerk voor PTT. Typografie en vormgeving voor een staatsbedrijf
Egbert van Faassen
Softcover, kleurill., in goede staat
Vorm en Industrie in Nederland
Renny Ramakers en anderen
Design. Vier nette deeltjes, dunne paperbacks.
...De vorm zal u toegeworpen worden. Over vormgeven van visuele informatie
Paul Mijksenaar
softcover, als nieuw.
Van William Morris tot Roswitha Quadflieg.
Ekkart, R.E.O.
paperback. 26 x 20 cm., exlibrisstempel voorin, in goede staat.
Sociale symboliek op Nederlandse exlibris
Praag, Ph. van
Paperback in goede staat. Cover deels verkleurd. Verder netjes. Geillustreerd.
Gouden woonboek 2005
Jessica Villerius (red.)
Paperback, in goede staat. Geillustreerd.
Gouden woonboek 2001
Esther Nieuwland en Yves Gijrath
Paperback, met leesvouw, in goede staat. Geillustreerd.
The Colour Book
Laura Ashley
Gebonden met stofomslag, in goede staat. Geillustreerd.