Vroom, frivool, vilein poëtische vensters op Jheronimus Bosch
Samengesteld Pien Storm van Leeuwen
Paperback met stofomslag. Omslag minimale gebruikerssporen. Vouwlijn op de kaft langs de rug. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Een wolk in broek
Vladimir Majakovski
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Kaft is wat smoezelig. Binnenin ex-libris reliëf stempeltje en aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes.
Liederen van weemoed, wanhoope en waanzin
Tymen Trolsky
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's verkleurd maar zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.
Osmose
Gerrit Achterberg
In goede staat. NL-talige hardcover. Zowel kaft als pagina's zijn verkleurd. op schutblad is geschreven plus een EX-Libris relief stempel. Rest v.d. pagina's netjes en onbeschreven. Goed in de Binding. Oplage 300
De nachtegaal en de roos
Aleksandr Poesjkin
Paperback, kaft heeft wat vlekjes voor en achter. Ex-libris reliëf stempel en aantekening voorin. Achterin krantenartikel geplakt.
De stilte van het licht
Joost Zwagerman
In redelijke tot goede staat. NL-softcover, Op schutband geschreven en artikelen geplakt. Licht scheve rug, pagina's netjes en onbeschreven.
Exil Franse tekst met de Nederlandse vertaling van F.C. Terborgh
Saint-John Perse
Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Slijtage langs de randen rug. Ex-libris plakplaatje voorin, verder onbeschreven en netjes.
Achtergebleven gedichten
Gerrit Achterberg
In goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomsslag. Schutbladen iets verkleurd. Rest van de pagina's onbeschreven en netjes. Stevige boekbinding.
Vergeetboek
Gerrit Achterberg
In goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Kaft is verkleurd met lichte gebruikssporen, binnenkant kaft en schutblad, geschreven, ex libris relief stempel en krantenartikelen. Exemplaarnr. 347/500
Chambre-Antichambre
Lucebert en Bert Schierbeek
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd en met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Pagina's schoon en licht verkleurd door ouderdom. Boekblok stevig en compleet.
Verzamelde gedichten
Jo Landheer
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd en met geringe gebruikssporen passend bij de leeftijd. Pagina's zijn schoon en licht verkleurd door ouderdom. Boekblok stevig. Ex Libris reliefstempel voorin.
Spaanse lyriek van lief en leed
Dolf Verspoor
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft vertoont lichte gebruikssporen en lichte verkleuring passend bij de leeftijd. Pagina's zijn licht vergeeld door ouderdom. Boekblok stevig en compleet
Lente in de herfst
W. Hussem
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht gebruikssporen en lichte verkleuring passend bij de leeftijd. Pagina's schoon en licht verkleurd door ouderdom. Ex libris plakaat vo
De Dichter H. Marsman
Rene Verbeeck
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd door ouderdom. Pagina's licht verkleurd passend bij de leeftijd van het boek. Op schutblad geschreven, naamn en datum. Ex Libris reliefstempel voorin
De zonde van Jesus en andere verhalen
Isaak Babel
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.
Kussen door een rag van woorden
Willem Frederik Hermans
Hardcover met stofomslag, oogt als nieuw. Ex-libris reliëf stempeltje voorin, verder onbeschreven en netjes.
Slechte kritieken gaan nooit verloren, goede ook niet, sinds kort
Willem Frederik Hermans
Paperback met verkleurde kaft, nagenoeg geen gebruikerssporen. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Weer of geen Weer
Annie M.G. Schmidt
Hardcover met lichte watervlek langs de rand rug, voor en achter. Eerste bladzijde rest plakband en naam, blz 14 kleine aantekening, pagina 12 en 13 verkleuring.
Koelkastlicht
Rodaan Al Galidi
In zeer goede staat. Minimale gebruikerssporen aan de kaft (softcover). Pagina's netjes en onbeschreven.
De gedichten van nu en vroeger
J. W. Oerlemans
Als nieuw exemplaar. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag, kaft en pagina's verkeren in uitstekende staat zonder noemenswaardige gebruikssporen.
Een boekje van Glas
J.W.F. Werumeus Buning
In goede staat. Nederlandstalige hardcover zonder stofomslag zoals uitgegeven. Kaft vertoont lichte verkleuring en gebruikssporen passend bij de leeftijd. Schutblad verkleurd, rest van de pagina's zijn netjes en compleet.
Walt whitman: Behoor je werkelijk tot de volledige mensen?
Walt Whitman
In goede staat. Nederlandstalige softcover met stofomslag. Ex libris relief stempel voorin. Pagina's zijn gelig, maar netjes en onbeschreven.
Vuurtijd, ijstijd
Cees Nooteboom
Hardcover zonder stofomslag. Linnen kaft met zilveropdruk. Schutbladen licht verkleurd en ex-libris reliëf stempel voorin, verder onbeschreven en netjes.
De Doden zoeken een huis
Cees Nooteboom
In redelijke staat. Nederlandstalige paperbackmet stofomslag. Kaft vertoont slijtage langs randen en hoeken en heeft een klein scheurtje aan de bovenzijde. Pagina's zijn licht vergeeld met ouderdomsvlekjes passend bij de leeftijd.
Door gevaarlijke gekken omringd
Willem Frederik Hermans
Paperback met licht scheef ruggetje en leesvouwen. Lichte gebruikerssporen randen kaft. Ex-libris reliëf stempel voorin, verder onbeschreven en netjes.
Gedichten
Jacques perk
In goede staat. Nederlandstalige hardcover zonder stofomslag. Linnen band met lichte slijtage en verkleuring van de rug. Pagina's zijn netjes en licht verkleurd door ouderdom. sticker op titelpagina.
Carmina Burana
W. van Elden
In goede staat. Nederlandstalige hardcover. Kaft en pagina's netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Geen stofomslag aanwezig.
Snie en oare gedichten
Theun de Vries
Genaaid cahier in kartonnen omslag, voorzien van een losse, bedrukte stofomslag. Omslag stevig verkleurd. Binnenwerk netjes en onbeschreven.
Haiku
vertalingen door J. van Tooren
Paper met rechte rug en lichte leesvouwen. Gebruikerssporen en slijtage randen kaft. Voorkant onderste losse puntje vastgezet met plakbandje. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Uit slaapwandelen
Leo Vroman
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina's zijn netjes en schoon.
Maatstaf 1984 nummer 7/8
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback/tijdschrift. Kaft licht verkleurd met lichte gebruikssporen. Pagina’s schoon en stevig.
Maatstaf 1981 nummer 1
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback/tijdschrift. Kaft licht verkleurd en met lichte gebruikssporen langs de randen. Pagina’s schoon en stevig.
Maatstaf 1983 nummer 12 Over Literatuur
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback/tijdschrift. Kaft licht verkleurd en met lichte gebruikssporen. Pagina’s schoon en stevig.
Maatstaf 1984 nummer 3
Diverse auteur
In goede staat. Nederlandstalige paperback/tijdschrift. Kaft heeft lichte gebruikssporen en lichte verkleuring. Pagina’s schoon en stevig.
Berthe Morisot. Een vrouw, een mysterie
Ina Stabergh
Paperback in zeer goede staat. Lichte gebruikerssporen puntjes kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.
Daar gaat de zon nooit onder
Jan. Siebelink
Paperback in goede staat. Minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Ex-libris voorin, verder onbeschreven en netjes.
Spiegel van de klassieke Chinese poëzie
W.L. Idema
In goede staat. Nederlandstalige hardcover zonder stofomslag. Band lichte gebruikssporen aanwezig. Pagina’s netjes en schoon. Dikke literaire uitgave. Ex Libris relief stempel voorin
Leesbaar landschap
Willem van Toorn
In zeer goede staat. Nederlandstalige softcover met ex libris stempel voorin. Pagina's netjes en onbeschreven.
Maatstaf 1984 nummer 4
Diverse auteurs
In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd door ouderdom, pagina’s netjes en schoon.
De Gelderse Bloem
Dr. Barend de Goede, Bernard Verhoeven, Johan van der Woude
In goede staat. Nederlandstalige hardcover zonder stofomslag. Pagina's licht verkleurd, maar netjes en onbeschreven.
wandelaar in de werkelijkheid
Theun de Vries
Hardcover zonder omslag. Kaft en rug lichte verkleuring. Aantekening voorin en roestvlekjes.
De wandelaar
Martinus Nijhoff
Hardcover met stofomslag. Omslag verkleurd en slijtage langs de bovenrand. Verkleuring schutbladen, ex-libris voorin, verder onbeschreven en netjes. Goed in de binding.
Lees Maar, er staat niet wat er staat
Martinus Nijhoff
Pocket met rechte rug en leesvouwen. Lichte slijtage langs de randen kaft en rug en lichte verkleuring. Binnenin ex-libris reliëf stempel, verder onbeschreven en netjes
Nagelaten Werk
Hans Lodeizen
Hardcover met stofomslag. Omslag licht verkleurd en slijtage langs de randen, achterkant kleine inscheuring in de omslag. Ex-libris plaatje binnenkant kaft. Schutbladen verkleuring, verder onbeschreven en netjes.
De mythe van A. Roland Holst
Willem Herman Stenfert Kroese
Nederlandstalige paperback. In goede staat. Kaft heeft lichte gebruiks- en ouderdomssporen. Pagina’s zijn licht verkleurd passend bij de leeftijd.
Puriteinen en Piraten
S. Vestdijk
Nederlandstalige paperback. In goede staat. Kaft heeft lichte gebruiks- en ouderdomssporen. Pagina’s zijn licht verkleurd passend bij de leeftijd.
Het leven van
Nachoem M. Wijnberg
Paperback met lichte gebruikerssporen puntjes kaft. Ex-libris reliëf stempel voorin, verder onbeschreven en netjes.
Utrechtse Notities
William D. Kuik
Hardcover met verkleurde stofomslag en lichte slijtage langs de randen. Binnenwerk onbeschreven en netjes.