Bestel op werkdagen vóór 14:00, dezelfde dag verzonden!

Tweedehands boeken kopen geef boeken een tweede kans

Tweedehands boeken kopen bij Literno — snelle verzending en stapelkorting.

Gratis verzending in Nederland vanaf €25 — Literno tweedehands boeken
Gratis verzending in Nederland vanaf €25 • Stapelkorting tot 20%
Alle boeken
Boek met de titel: Arthur's Britain

Arthur's Britain

Leslie Alcock

In goede staat. ENG-talige pocketboek. Zowel kaft als pagina's verkleurd. Ex Libris relief stempel voorin. Pagina's netjes, onbeschreven in een stevig boekblok

€5,95
Boek met de titel: Schatkamer: 10 briefkaarten Koloniaal Instituut Amsterdam

Schatkamer: 10 briefkaarten Koloniaal Instituut Amsterdam

Koloniaal Instituut te Amsterdam

Onbeschreven kaarten in topstaat, compleet met intact origineel vloeipapier. Strak in de binding zonder scheuren of ezelsoren. Kartonnen kaft is licht verkleurd met een klein vlekje voorop en vegen op de achterzijde.

€25,00
Boek met de titel: The Quest for Arthur's Britain

The Quest for Arthur's Britain

Geoffrey Ashe

In goede staat. ENG-talige softcover/pocket. Zowel kaft als pagina's verkleurd. Pagina's netjes en onbeschreven.

€3,95
Boek met de titel: Schip achter het boegbeeld, over de werken van J. Slauerhoff

Schip achter het boegbeeld, over de werken van J. Slauerhoff

Herman van den Bergh

In goede staat. Rug verkleurd. EX Libris plakaat en naam voorin geschreven op schutblad. Op sommige pagina's foxing. Goed in de Binding

€3,95
Boek met de titel: Aantekeningen bij Gerrit Achterbergs Spel van de wilde jacht

Aantekeningen bij Gerrit Achterbergs Spel van de wilde jacht

Margaretha H. Schenkeveld

In goede staat. NL-talige softcover, zowel kaft als pagina's zijn verkleurd. Netjes, onbeschreven en stevig in de binding

€3,95
Boek met de titel: Yevtushenko Selected poems

Yevtushenko Selected poems

Yevtushenko

In redelijke staat. Eng-talige pocket. Zowel kaft als pagina's zijn verkleurd. artikelen geplakt voorkant boek. Pag netjes en onbeschreven.

€4,75
Boek met de titel: Books of Hours Miniature Editions

Books of Hours Miniature Editions

Editors of Phaidon Press

Engelstalige miniatuur paperback met flappen (10 x 12 cm). Licht verkleurde rug. Ex-libris reliëf stempeltje voorin en hele lichte verkleuring witte bladzijdes.

€5,25
Boek met de titel: Een wolk in broek

Een wolk in broek

Vladimir Majakovski

Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Kaft is wat smoezelig. Binnenin ex-libris reliëf stempeltje en aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes.

€6,25
Boek met de titel: Brigitta und andere erzahlungen

Brigitta und andere erzahlungen

Adalbert Stifter

In redelijke staat. Duitstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag heeft duidelijke gebruikssporen en enkele scheurtjes/randslijtage. Band en pagina's zijn verder netjes en goed leesbaar. Op schutblad geschreven.

€3,95
Boek met de titel: Liederen van weemoed, wanhoope en waanzin

Liederen van weemoed, wanhoope en waanzin

Tymen Trolsky

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's verkleurd maar zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.

€4,95
Boek met de titel: Sierra Solana

Sierra Solana

F.C. Terborgh

In goede staat. Nederlandstalige hardcover. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Opschutblad en titelpagina geschreven. Ex Libris relief stempel voorin. Rest pagina's onbeschreven.

€3,95
Boek met de titel: Osmose

Osmose

Gerrit Achterberg

In goede staat. NL-talige hardcover. Zowel kaft als pagina's zijn verkleurd. op schutblad is geschreven plus een EX-Libris relief stempel. Rest v.d. pagina's netjes en onbeschreven. Goed in de Binding. Oplage 300

€7,95
Boek met de titel: Een schrijver als grenskozak

Een schrijver als grenskozak

F. C. Terborgh, H. C. ten Berge

In goede staat. NL-softcover met stofomslag, pagina's verkleurd door soort papier. Snede heeft ouderdomsvlekjes. Pagina's netjes en onbeschreven.

€10,95
Boek met de titel: De nachtegaal en de roos

De nachtegaal en de roos

Aleksandr Poesjkin

Paperback, kaft heeft wat vlekjes voor en achter. Ex-libris reliëf stempel en aantekening voorin. Achterin krantenartikel geplakt.

€6,50
Boek met de titel: Onbekende zeeen

Onbekende zeeen

Etienne Taillemite

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Rijk geïllustreerde uitgave.

€2,95
Boek met de titel: Brennende Lichter

Brennende Lichter

Bella Chagall

In goede staat. Duitstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Geïllustreerd met tekeningen van Marc Chagall. Ex libris reliefstempel voorin.

€7,95
Boek met de titel: Die mappe meines Urgrossvaters

Die mappe meines Urgrossvaters

Adalbert Stifter

In goede staat. Duitstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.

€7,95
Boek met de titel: De stilte van het licht

De stilte van het licht

Joost Zwagerman

In redelijke tot goede staat. NL-softcover, Op schutband geschreven en artikelen geplakt. Licht scheve rug, pagina's netjes en onbeschreven.

€3,95
Boek met de titel: Half Spanje stierf ...

Half Spanje stierf ...

Herbert Lionel Matthews, Karel Lodewijk Roskam

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Rug Kaft is verkleurd, lichte gebruikerssporen. Pagina's netjes en onbeschreven.

€3,95
Boek met de titel: Knulp

Knulp

Herman Hesse

In goede staat. Duitstalige hardcover met stofomslag. Omslag is verkleurd, de rest van het boek in zeer goede staat, netjes en onbeschreven.

€3,95
stapel-kortingen-boeken-literno-mijntweedehandsboek

Klaar voor de zomer: Reizen, Architectuur en Ontspanning

De dagen worden langer en de vakantie komt dichterbij. Het ideale moment om weg te dromen bij onze collectie reisverhalen en inspirerende reisgidsen. Liever dicht bij huis genieten van design en vormgeving? Ontdek onze scherp geprijsde architectuur boeken, perfect voor studenten en liefhebbers van moderne bouwkunst. Daarnaast vind je bij ons een ruim aanbod aan boeken over tuinieren, koken en andere hobby's.

Bij Literno geloven we in een tweede leven voor elk bijzonder boek. Omdat we de staat van elk exemplaar altijd eerlijk en gedetailleerd omschrijven, weet je precies wat je koopt — of het nu een prachtig bewaard exemplaar is of een geliefd boek met karaktervolle gebruikssporen. Altijd scherp geprijsd en gratis verzonden vanaf €25 in Nederland.

Boek met de titel: In de voetsporen van Koning Arthur

In de voetsporen van Koning Arthur

Nicki Bullinga

Paperback met rechte rug. Klein gebruikersspoor onderste puntje kaft aan de voorkant. Lichte verkleuring witte bladzijdes, verder onbeschreven en netjes.

€5,25
Boek met de titel: Kids Gids, uitjes voor kinderen en ouders

Kids Gids, uitjes voor kinderen en ouders

Diverse auteurs

In goede staat. Nederlandstalige paperback, met lichte gebruikerssporen aan kaft en pagina's. pagina's onbeschreven.

€4,95
Boek met de titel: Dagboek van 't Jagershuis

Dagboek van 't Jagershuis

Kees Hageman

In goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Lichte gebruikerssporen aan de stofomslag. Pagina's netjes en onbeschreven.

€7,95
Boek met de titel: De filosoof zonder ogen

De filosoof zonder ogen

Cees Nooteboom

Paperback met scheefgelezen ruggetje en leesvouwen. Ex-libris reliëf stempeltje voorin, verder onbeschreven en netjes.

€3,00
Boek met de titel: Een middag in Bruay

Een middag in Bruay

Cees Nooteboom

Literaire reuzenpocket 70, lichte slijtage randen kaft. Rechte rug zonder leesvouwen. Verkleuring achterkant kaft. Krantenknipsel en naam voorin, verder onbeschreven en netjes.

€2,95
Boek met de titel: Antoni Gaudi Complete werk

Antoni Gaudi Complete werk

Aurora Cuito en Cristina Montes

Tweetalige Hardcover, Frans - Nederlands. Oogt als nieuw. Ex-libris reliëf stempeltje voorin en lichte verkleuring witte bladzijdes.

€5,25
Boek met de titel: 2044 km in 27 dagen op een tandem naar Rome

2044 km in 27 dagen op een tandem naar Rome

Wout de Lange

Paperback, oogt als nieuw. Aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes.

€3,00
Boek met de titel: Altijd trek

Altijd trek

Herman den Blijker

In goede staat. Nederlandstalige hardcover, gebruikersspoor aan een van de hoeken. Pagina's netjes en onbeschreven.

€4,95
Boek met de titel: Herman

Herman

H. den Blijker

In goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag heeft lichte gebruikssporen aan de hoeken. Pagina's zijn schoon en stevig. Rijk geïllustreerde uitgave.

€3,95
Boek met de titel: Lange tafels, lekker en slim koken voor grote groepen

Lange tafels, lekker en slim koken voor grote groepen

Albert Heijn

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen aan de randen en hoeken. Pagina's schoon en stevig. Geïllustreerd kookboek voor grote groepen en feestelijke diners.

€3,95
Boek met de titel: Olijf & Olie

Olijf & Olie

Manfred Meeuwig

In goede staat. Nederlandstalige hardcover. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina's zijn netjes en schoon. Rijk geïllustreerd met kleurenfoto's.

€3,95
Boek met de titel: De atlas van Nooteboom

De atlas van Nooteboom

Eddy Posthuma de Boer

Hardcover met stofomslag, oogt aan de buitenkant als nieuw. Binnenin ex-libris relief stempel en lichte verkleuring witte bladzijdes.

€6,25
Boek met de titel: Kunst & Architectuur Toscane

Kunst & Architectuur Toscane

Anne Mueller von der Haegen

Hardcover met stofomslag. Gebruikerssporen randen omslag en lichte slijtage randen en hoekjes kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€4,00
Boek met de titel: Kunst en architectuur Venetië

Kunst en architectuur Venetië

Marion Kaminski

Hardcover met stofomslag. Minimale gebruikerssporen randen omslag. Geen verkleuring omslag. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€5,25
Boek met de titel: National Geographic Reisgids Berlijn

National Geographic Reisgids Berlijn

Damien Simonis

Paperback met flappen, minimale gebruikerssporen randen kaft. Aantekening voorin, verder onbeschreven en netjes.

€6,95
Boek met de titel: Elmar Stedengidsen Praag

Elmar Stedengidsen Praag

Jacques den Toom

Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Verkleuring kaft en gebruikerssporen randen. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€3,00
Boek met de titel: Capitool reisgids Barcelona & Catalonië

Capitool reisgids Barcelona & Catalonië

Richard Williams

Paperback met flappen. Lichte verkleuring kaft en witte bladzijdes. Aantekening voorin verder onbeschreven en netjes.

€3,00
Boek met de titel: Capitool reisgids Madrid

Capitool reisgids Madrid

Adam Hopkins en Mark Little

Paperback met flappen, hele lichte verkleuring kaft en witte pagina's verder onbeschreven en netjes.

€3,25
Boek met de titel: Valencia

Valencia

Diverse auteurs

In goede staat. Spaanstalig geniet softcover boekje. Lichte gebruikssporen aan kaft. Pagina’s netjes. Geïllustreerd met kleurenfoto’s.

€3,50
Boek met de titel: Wenen, wandeling aan de hand van 70 kleurenfoto's

Wenen, wandeling aan de hand van 70 kleurenfoto's

Diverse auteurs

In goede staat. Nederlandstalig softcover boekje. Lichte gebruikssporen aan kaft. Pagina’s netjes. Geïllustreerd met kleurenfoto’s.

€3,50

Levensverhalen: persoonlijke verhalen die raken

Ontdek onze collectie tweedehands levensverhalen: van persoonlijke autobiografieën en meeslepende biografieën tot intieme dagboeken en briefwisselingen. In onze collectie vind je onder meer de reeks Privé-domein van De Arbeiderspers en boeken van auteurs als Gerard Reve – titels die bekendstaan om hun persoonlijke en literaire waarde. Laat je inspireren door verhalen die raken en verrassen, en vind in onze webshop jouw volgende tweedehands parel.

Boek met de titel: Een schrijver als grenskozak

Een schrijver als grenskozak

F. C. Terborgh, H. C. ten Berge

In goede staat. NL-softcover met stofomslag, pagina's verkleurd door soort papier. Snede heeft ouderdomsvlekjes. Pagina's netjes en onbeschreven.

€10,95
Boek met de titel: Mijn getijdenboek 1927-1951

Mijn getijdenboek 1927-1951

Harry Mulisch

In goede goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.

€5,95
Boek met de titel: De wereld van Gerrit Achterberg

De wereld van Gerrit Achterberg

A. Middeldorp

In redelijke goede staat. Nederlandstalige paperback. Scheve rug. Ex Libris reliefstempel voorin. Omslag en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.

€3,95
Boek met de titel: Cecile en Elsa strijdbare freules, een biografie

Cecile en Elsa strijdbare freules, een biografie

Elisabeth Leijnse

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Beetje holle rug. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Naam voorin, rest van de pagina's onbeschreven.

€5,75
Boek met de titel: Hermans zijn tijd, zijn werk, zijn leven

Hermans zijn tijd, zijn werk, zijn leven

Hans van Straten

Hardcover met stofomslag, oogt als nieuw. Ex-libris reliëf stempeltje voorin. Met bijbehorende fotobijlage.

€12,00
Boek met de titel: Meesters en vrienden

Meesters en vrienden

Theun de Vries

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen aan de randen en rug. Vouw in rug. Pagina's schoon, compleet en netjes.

€3,95
Boek met de titel: Gerrit Achterberg

Gerrit Achterberg

Wim Hazeu

Hardcover met stofomslag. Omslag is wat verkleurd en heeft vlekjes op de voorzijde en rugzijde, kaft is nog als nieuw. Binnenwerk, verkleuring schutbladen, ex-libris reliëf stempel voorin en 2 vastgeplakte kranten artikelen.

€12,25
Boek met de titel: Marx, de politieke emigratie

Marx, de politieke emigratie

Theun de Vries

Paperback met licht scheef ruggetje en lichte leesvouw. Gebruikerssporen randen kaft, achterkant laat de doorzichtige folie-laag los. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€3,00
Boek met de titel: Federico Garcia Lorca

Federico Garcia Lorca

Ian Gibson

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Rug licht scheefgelezen. Kaft lichte gebruikssporen. Pagina’s netjes en schoon. Ex Libris relief stempel voorin

€9,95
Boek met de titel: Marguerite Yourcenar een biografie

Marguerite Yourcenar een biografie

Josyane Savigneau

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen en minimale verkleuring door ouderdom. Pagina’s netjes en schoon. Ex Libris relief stempel voorin. Op de snede zitten paar vlekjes

€3,95
Boek met de titel: Hans Lodeizen grote ontmoetingen

Hans Lodeizen grote ontmoetingen

Willem Sinninghe Damsté

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft gebruikssporen en lichte verkleuring. Pagina’s zijn netjes en licht verkleurd door ouderdom.

€6,95
Boek met de titel: De Engelbewaarder 4 Theo Thijssen

De Engelbewaarder 4 Theo Thijssen

Rob Grootendorst

In redelijke staat. Nederlandstalige paperback. Kaft is verkleurd en heeft gebruikssporen. Pagina’s licht verkleurd door ouderdom. Literaire uitgave over Theo Thijssen.

€3,95
Boek met de titel: De engelbewaarder 14 Sicco Roorda van Eysinga Zijn eigen Vijand

De engelbewaarder 14 Sicco Roorda van Eysinga Zijn eigen Vijand

Hans Vervoort

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen, verkleuring van de rug. Pagina’s netjes en onbeschreven

€5,95
Boek met de titel: De Engelbewaarder 3 Carry van Bruggen

De Engelbewaarder 3 Carry van Bruggen

Jan Fontijn

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen en lichte verkleuring met name achterkant. Pagina's netjes en onbeschreven.

€5,95
Boek met de titel: De Engelbewaarder 8 Joop Waasdorp zestig jaar

De Engelbewaarder 8 Joop Waasdorp zestig jaar

Thijs Wierema

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Lichte verkleuring en gebruikssporen aan kaft passend bij leeftijd, pagina’s schoon en netjes.

€3,95
Boek met de titel: Virginia Woolf: a Biography: Virginia Stephen, 1882-1912

Virginia Woolf: a Biography: Virginia Stephen, 1882-1912

Quentin Bell

In goede staat. Engelstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag vertoont lichte slijtage en kleine scheurtjes aan randen; boek zelf in nette staat, binnenwerk schoon en goed behouden. Verkleuring schutblad en titelblad. Prima boek.

€18,95
Boek met de titel: Franz Kafka in dagboeken, brieven, documenten en afbeeldingen

Franz Kafka in dagboeken, brieven, documenten en afbeeldingen

Klaus Wagenbach

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft licht verkleurd met gebruikssporen en lichte slijtage aan randen; rug licht gekromd. Pagina’s netjes en schoon, licht verkleurd passend bij leeftijd.

€7,50
Boek met de titel: Bekoorlijk

Bekoorlijk

Donald Spoto

In goede tot zeer goede staat. Nederlandstalige paperback. Lichte gebruikssporen aan de kaft, pagina’s schoon en onbeschreven.

€7,95
Boek met de titel: De eeuw van mijn vader

De eeuw van mijn vader

Geert Ludzer Mak

Hardcover met stofomslag. Lichte verkleuring omslag en gebruikerssporen langs de randen. Binnenwerk als nieuw!

€9,50
Boek met de titel: Biografie van John Muts

Biografie van John Muts

Herman Brusselmans

In zeer goede staat. Engelstalige paperback. Lichte gebruikssporen aan kaft, pagina’s netjes en schoon.

€5,95

Op zoek naar geschiedenis & maatschappij?

Onze collectie tweedehands boeken over geschiedenis & maatschappij is voortdurend in beweging. Bijna dagelijks voegen we nieuwe titels toe, afkomstig van schenkingen, waardoor het aanbod steeds wisselt. Van boeken over oorlog, geschiedenis en Nederland tot werken over religie en jodendom: u vindt hier altijd iets bijzonders om te ontdekken.

Boek met de titel: Onbekende zeeen

Onbekende zeeen

Etienne Taillemite

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina's zijn netjes met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Rijk geïllustreerde uitgave.

€2,95
Boek met de titel: Louise Michel, engel in het harnas

Louise Michel, engel in het harnas

Theun de Vries

In goede staat. Nl-talige paperback. Pagina's netjes en onbeschreven.

€5,95
Boek met de titel: De Gallische oorlog

De Gallische oorlog

Caius Julius Caesar, F. H. van Katwijk-Knapp

In redelijke tot goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Zowel kaft als pagina's zijn verkleurd. Pagina's zijn onbeschreven.

€6,95
Boek met de titel: Hannibals tocht over de Alpen

Hannibals tocht over de Alpen

Dr. W.P. Theunissen

In redelijke tot goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Zowel stofomslag als de pagina's zijn verkleurd. Pagina's zijn netjes en onbeschreven.

€6,95
Boek met de titel: Pelgrims door de eeuwen heen

Pelgrims door de eeuwen heen

Dr. J. van Herwaarden

In goede staat. Nederlandstalige hardcover met stofomslag. Stofomslag licht verkleurd door ouderdom. Pagina's netjes en onbeschreven. Ex Libris relief stempel voorin.

€4,75
Boek met de titel: Het Parijs van Isis

Het Parijs van Isis

Karin Haanappel

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina's zijn schoon en stevig. Rijk geïllustreerde uitgave met foto's en afbeeldingen.

€15,95
Boek met de titel: Tien dagen die de werled deden wankelen

Tien dagen die de werled deden wankelen

John Reed

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Gebruikerssporen aan de kaft. pagina's netjes en onbeschreven

€4,95
Boek met de titel: Verhalen van het Alhambra

Verhalen van het Alhambra

Washington Irving

In goede staat. Nederlandse paperback met flappen. Kaft en pagina's licht verkleurd, maar netjes en onbeschreven.

€4,95
Boek met de titel: Reisschetsen uit Egypte, 1858-1860

Reisschetsen uit Egypte, 1858-1860

Willem de Famars Testas

In goede staat. Nederlandstalige softcover. Zowel kaft als pagina's licht verkleurd. Ex libris relief stempel voorin. pagina's netjes en onbeschreven.

€14,95
Boek met de titel: Het oude Egypte

Het oude Egypte

Lorna Oakes en Lucia Gahlin

2 Hardcovers in cassette, als nieuw!

€24,95
Boek met de titel: Het ontstaan van Rome

Het ontstaan van Rome

F.H. van Katwijk-Knapp

In redelijke staat. Nederlandstalige paperback. Kaft en pagina zijn verkleurd, maar onbeschreven. Snede is vlekkering.

€5,95
Boek met de titel: Achnaton, valse profeet en gewelddadig farao

Achnaton, valse profeet en gewelddadig farao

Nicholas Reeves

Paperback oogt aan de buitenkant als nieuw. De witte bladzijdes zijn licht verkleurd, ex-libris reliëf stempel voorin, verder onbeschreven en netjes.

€12,50
Boek met de titel: Toetankhamon leven en dood van een kind koning

Toetankhamon leven en dood van een kind koning

Christine el Mahdy

Paperback met rechte rug en lichte leesvouw. Minimale gebruikerssporen puntjes kaft. Binnenwerk onbeschreven en netjes.

€6,95
Boek met de titel: De zwarte farao's

De zwarte farao's

Dietrich Wildung

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft heeft lichte gebruikssporen. Pagina’s heel licht verkleurd, maar verkeren in nette staat. Ex Libris relief stempel voorin.

€6,95
Boek met de titel: De kleine Nering

De kleine Nering

Anton Franciscus Pieck, Hans Vogelesang

In goede staat. Hardcover. Nederlandstalig boek. Lichte gebruikssporen aan de kaft en een klein stootplekje aan de onderzijde van de rug. Pagina's licht verkleurd, maar netjes en onbeschreven.

€4,95
Boek met de titel: Van reizen en trekken

Van reizen en trekken

Anton Franciscus Pieck, Hans Vogelesang

In goede staat. Hardcover. Nederlandstalig boek. Lichte gebruikssporen aan de kaft en een klein stootplekje aan de onderzijde van de rug. Pagina's licht verkleurd, maar netjes en onbeschreven

€4,95
Boek met de titel: Wi Florens

Wi Florens

D. E. H. de Boer, Erik H. P. Cordfunke, H. Sarfatij

In goede staat. Nederlandstalige hardcover. Lichte gebruikssporen aan kaft, binnenwerk netjes en schoon.

€19,95
Boek met de titel: National Geographic – Een nieuwe mens?

National Geographic – Een nieuwe mens?

Diverse auteurs

In goede staat. Nederlandstalige softcover (tijdschrift). Lichte gebruikssporen aan de kaft en sticker op de voorzijde, pagina’s netjes en goed leesbaar.

€2,50
Boek met de titel: National Geographic – Moord op de Nijl (Opgravingen in Saqqara)

National Geographic – Moord op de Nijl (Opgravingen in Saqqara)

Diverse auteurs

In goede staat. Nederlandstalige softcover (tijdschrift). Lichte gebruikssporen aan de kaft en sticker op de voorzijde, pagina’s netjes en goed leesbaar.

€2,50
Boek met de titel: Het oude Egypte

Het oude Egypte

Joann Fletcher

In goede staat. Nederlandstalige paperback. Kaft lichte gebruikssporen. Ex Libris voorin, Binnenwerk netjes en compleet. Pagina's licht verkleurd

€4,95
Bekijk alle boeken